پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / دولچه و گابانا برند مشهور در جهان امروز

دولچه و گابانا برند مشهور در جهان امروز

معرفی برند دولچه و گابانا

دولچه و گابانا «Dolce and Gabbana» شرکت کالای شیک لوکس یا مد ایتالیایی است که توسط دمینیکو دولچه و استفانو گابانا، دو طراح ایتالیایی، در شهر میلان در سال ۱۹۸۵ تاسیس شد.

شرکت کالای شیک لوکس دارای دو برند مجزا با خط و سیاست‌های خاص هستند . نام این دو برند، عبارتند از : دولچه و گابانا یا همان دی اند جی – D & G

لوگوی این برند نمونه ای از سبک کمینه گرایی است که نه تنها تمام خصوصیات این برند را به طور کامل نمایش می دهد بلکه به سادگی قابل خواندن و مشاهده است .

معرفی برند دولچه و گابانا

دولچه و گابانا برای خانواده های تجملی است . چون در کنار ظاهر فوق العاده ، گران ‌قیمت است. اعتبار بیشتر آن به خاطر دارا بودن طراحان و لباس‌های شب رسمی می باشد . همچنین پوشاک آن مناسب با فصل است .

ویژگی ها :

حروف به هم ریخته و متنوعی که بر روی لباس های این برند خاص دوخته شده اند نیز از دیگر ویژگی ها و مشخصات طراحی این لباس ها است. شخصیت های کارتونی به همراه برخی از شخصیت های فانتزی غیر کارتونی ، در این لباس ها به زیبایی تصویر شده اند. دلیل اینکه این برند طرفداراین زیادی از بین چهره های شناخته شده دارد این است که طرح هایش بسیار متنوع و پیچیده است و همچنین یک برند خیلی لوکس و گران قیمت می باشد .

دولچه و گابانا شامل لوازم آرایش ، عطر، عینک آفتابی ، جواهرات ، ساعت ، کیف و کفش ، لباس زیر و لباس شب و تمام ریز و درشت پوشاک میباشد . در کنار این ها مجموعه ای از کلکسیون های کودکان را ارائه داده است که بسیار ظریف و بی نظیر است .

لباس دولچه و گابانا

این کلکسیون که روح بهار در آن به وضوح دیده می شود، مجموعه ای است از لباس هایی رنگارنگ که چشم هر بیننده ای را نوازش می دهند. شما در این کلکسیون تنها لباس های بچگانه نمی بینید، بلکه شاهد آثار هنری طراحان سرشناس دنیای مد هستید.

لباس های کودکان دولچه و گابانا ترکیبی از فانتزی و طبیعت است دولچه و گابانا یک برند معتبر ایتالیایی در کنار طرح گل سرخ است که با استفاده از تصویر یک گل سرخ درشت روی لباس صورت گرفته، از طرح های فانتزی و نقاشی های کودکانه بهره برده و نتایج شگفت انگیزی را ارائه می دهد .

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *