پنج‌شنبه 22 فوریه 2024

معرفی نرم افزار ادوب فلش پلیر یا نرم افزار adobe flash player

معرفی نرم افزار ادوب فلش پلیر یا نرم افزار adobe flash player  موضوع این بخش از وبلاگ عارف رایانه است. امیدواریم از این بخش بهره کافی را ببرید.

نرم افزار ادوب فلش پلیر
نرم افزار ادوب فلش پلیر

 معرفی نرم افزار ادوب فلش پلیر adobe flash player

نرم افزار ادوب فلش پلیر یا نرم افزار adobe flash player جهت نمایش فایل های فلش در بستر وب است. این برنامه شامل سه نسخه AX برای مرورگر Internet Explorer، نسخه PPAPI برای مرورگرهای مبتنی بر کروم وOpera و نسخه NPAPI برای مرورگرهای FireFox و Netscape است.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه فایلهای فلش به عنوان یکی از فرمتهای رایج , جای بسیاری از فرمتهای تصویری را در اینترنت گرفته اند و روز به روز بر استفاده این فایلها افزوده می شود.

نرم افزار ادوب فلش پلیر یا نرم افزار adobe flash player نرم افزاری مبتنی بر مرورگر است که قابلیت اجرای برنامه های تعاملی و غنی و همچنین نمایش ویدئو را در تمامی مرورگرها و سیستم عامل ها دارد.

در ورژن جدید فلش پلیر شما می توانید با بهترین کیفیت ویدئوهای HD ، انیمشن و سرگرمی های تحت وب را تجربه کنید.

همچنین در پردازش گرافیکی ، سریعتر عمل کرده و راندمان بسیار بالایی بر روی دستگاه های قابل حمل و رایانه های شخصی دارد.

افزونه Flash Player توانایی پشتیبانی از فرمت های اطلاعات متعددی را داراست که برخی از آن ها توسط ActionScriptها قابل اجرا هستند. از این لیست می توان به XML, JSON, AMF و SWF اشاره نمود. فرمت های تصویری قابل پخش توسط فلش پلیر شامل MP3, FLV, PNG, JPEG و GIF می باشد. پروتوکل های اینترنتی HTTP, RTMP و TCP نیز در این نرم افزار جهت استریم و مشاهده گنجانده شده است.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره نرم افزار ادوب فلش پلیر یا نرم افزار adobe flash player تقدیم تان کردیم بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد می کنیم همین الان این برنامه را دانلود کرده و از آن استفاده کنید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *