پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / کاهش حجم تصاویر با Image Optimizer ؟؟؟

کاهش حجم تصاویر با Image Optimizer ؟؟؟

کاهش حجم تصاویر با Image Optimizer را بیاموزید .

همان طور که می دانید با پیشرفت تکنولوزی کیفیت دوربین های دیجیتال بالا رفته است . بنابراین با افزایش حجم تصاویر و عکس ها با مشکل نگهداری تصاویر مواجه شده ایم . تصاویر با کیفیت بخاطر کیفیتشان حجم زیادی دارند  و اگر بخواهیم این عکس ها به اشتراک بگذاریم یا ایمیل کنیم  بخاطر این حجم زیاد با دردسر مواجه هستیم .

یکی از راه حل ها برای کاهش حجم تصاویر استفاده از برنامه هایی هم مانند Photoshop  است . اما این برنامه ها هم نیاز به تجربه کافی دارند هم زمان و وقت زیادی را از ما میگیرند .

پیشنهاد ما نرم افزار رایگان و کم حجمImage Optimizer است  که  يک محيط ساده جهت فشرده سازی انواع فايل های گرافيک (فايلهايی با فرمت Tif , Gif, Bmp,Jpg,Png ) دارد . این نرم افزار دارای امکانات خیلی جذاب و ویژه ای برای کاربران می باشد .

کاهش حجم تصاویر

برنامه رایگانImage Optimizer و کاهش حجم تصاویر با Image Optimizer

برنامه رایگان Image Optimizer کار بر روی حجم، کيفيت و ابعاد و ساير خصوصيات عکس انجام میدهد .این کار را با یک کلیک سمت راست ماوس روی تصاویر یا پوشه حاوی تصاویر امکان پذیر است . برای کاهش حجم آرشیو عکسهای خانوادگی , گذاشتن عکس کم حجم در سایت با وبلاگ خودتان يا حتی اگر بخواهيد به کسی با email عکس بفرستيد  میتوانید از این برنامه استفاده کنید .

امکان کاهش حجم تصاویر به صورت آنلاین هم در صفحه اصلی سایت از اینجا فراهم است .

ویژگی های این برنامه :

*کم حجم بودن این برنامه

*سرعت بالای برنامه

*رایگان بودن آن

*کار به صورت دسته ای روی فایل های گرافیکی حتی داخل مسیرها و پوشه های تو در تو و پیچیده

Image Optimizer

بنابراین ما این برنامه را به شما پیشنهاد میکنیم .البته  یک نمونه از این برنامه خریدنی است که فعلا برای نیازهای ابتدایی نیازی به خرید آن ندارید .

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *