پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / نحوه ی بستن برنامه ها در ساعت اپل

نحوه ی بستن برنامه ها در ساعت اپل

بستن برنامه ها در ساعت اپل یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که ساعت اپل دارند . برنامه های اجرا شده گاهی باعث هنگ گوشی و ساعت ها می شوند و باید انها را ببندیم . هر سیستم‌عامل و دستگاهی ممکن است دچار مشکل شود. این مشکلات نیز در بیشتر موارد در نرم‌افزارهای اجرا شده روی سیستم‌عامل مشاهده می‌شوند و یکی از روش‌های رهایی از مشکلات ایجاد شده، بستن برنامه و اجرای مجدد آن است.

این نکته را برای بستن برنامه ها در ساعت اپل درباره برنامه ها تذکر می دهیم که پیچ دیجیتال ساعت اپل (اپل واچ) همچون دکمه‌ صفحه‌ اصلی در دیگر محصولات اپل، برنامه‌ درحال اجرا را به پس‌زمینه‌ دستگاه انتقال داده و صفحه‌ اصلی را برای شما نمایش می‌دهد. اجرای این فرمان، موجب بسته شدن برنامه‌ مورد نظر نمی‌شود و گاهی ممکن است یک برنامه در حالت عدم پاسخگویی (هنگ) قرار گرفته باشد. در سیستم‌عامل آی‌اواس می‌توانید در صورت نیاز، برنامه‌های فعال را ببندید اما انجام این عملیات در اپل واچ به این سادگی‌ها امکان‌پذیر نیست.

17-one-way-you-can-chat-with-your-friends-is-by-drawing-doodles-that-appear-on-their-watch-too-its-cute

مراحل بستن برنامه ها در ساعت اپل

بستن برنامه ها در ساعت اپل مراحل خاص خود را دارد که در زیر به انها اشاره می کنیم : چنانچه ساعت هوشمند شما نیز با مشکل اجرای برخی برنامه‌ها مواجه است و گاهی بشدت نیازمند بستن اجباری برنامه و اجرای مجدد آن می‌شوید، از این روش کمک بگیرید تا با قابلیت پنهانی که اپل واچ در اختیارتان قرار می‌دهد، عملیات بستن اجباری برنامه‌ مورد نظر را اجرا کنید:

1-‌ برای بستن برنامه ها در ساعت اپل پیچ دیجیتال ساعت خود را فشار دهید تا فهرست برنامه‌ها به‌ نمایش درآید.

2-‌ در دومین مرحله از مراحل بستن برنامه ها در ساعت اپل برنامه‌ای که هنگ کرده و قصد دارید آن را ببندید، اجرا کنید. (نرم‌افزاری که می‌خواهید به اجبار بسته شود باید روی دیگر نرم‌افزارها قرار گیرد)

3-‌ اکنون کلید زیر پیچ دیجیتال را فشار داده و نگه‌ دارید تا صفحه‌ خاموش کردن دستگاه برای شما نمایش داده شود. پس از نمایش این صفحه دکمه را رها کنید. (صفحه ‌نمایش را لمس نکنید و هیچ دکمه‌ای را تا مرحله‌ بعد فشار ندهید)

4-‌ اکنون کلید زیر پیچ دیجیتال را دوباره فشار داده و نگه دارید تا صفحه‌ خاموش کردن دستگاه بسته شود.

5-‌ مراحل کار به اتمام رسید. فهرست برنامه‌ها برای شما نمایش داده می‌شود و برنامه‌ مورد نظر که روی دیگر نرم‌افزارها اجرا شده بود به‌صورت اجباری بسته شده است.

عناوین تصادفی :

 

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *