پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / رایانه / خصوصیات پرینتر HP Officejet J4580

خصوصیات پرینتر HP Officejet J4580

پرینتر HP Officejet J4580  از نوع جوهر افشان رنگی میباشد . حداکثر چاپ آن روی صفحه A4 میباشد و به جزء قابلیت چاپ ، اسکن ، فکس و کپی هم در خود دارد. سرعت چاپ پرینتر HP Officejet J4580 یکی از زیباترین پرینتر های موجود در بازار هست که با ظاهر زیبا میتواند برای شما کار های پیچیده و دقیقی را چاپ کند. روی A4 در دقیقه 22 عدد میباشد و با رنگ کامل میتواند حدود 3000 صفحه را برای شما چاپ کند. پرینتر HP Officejet J4580 یکی از زیباترین پرینتر های موجود در بازار هست که با ظاهر زیبا میتواند برای شما کار های پیچیده و دقیقی را چاپ کند. دیگر امکانات این پرینتر LCD کوچک آن و قابلیت plug and play دستگاه هست که دیگر امروزه تمامی پرینتر ها این امکانات را دارند. این پرینتر فقط دارای 2 کارتریج میباشد که یکی رنگی و دیگری سیاه میباشد که شما میتوانید فقط با یک کارتریج هم صفحات را چاپ کنید.

ویژگی های پرینتر HP Officejet J4580

باید بدانید که یکی از ویژگی های خوب پرینتر HP Officejet J4580 سرعت چاپ هست که میتواند 28 صفحه سیاه سفید و 22 صفحه رنگی را در عرض یک دقیقه چاپ کند. البته این سرعت ، سرعت چاپ نوشته و متن ها هست و اگر شما بخواهید یک عکس کاملاً رنگی را با تمام کیفیت چاپ کنید چیزی حدود 26 ثانیه به طول می انجامد.سینی کاغذ این پرینتر قابلیت نگه داری تا 100 برگه را دارد و نوع برگه های که در این پرینتر پشتیبانی میشود Paper (inkjet, photo, plain), envelopes, labels, cards, transparencies, iron-on transfers, HP premium media میباشند. همانطور که در بالا گفتیم حداکثر اندازه کاغذی که پرینتر HP Officejet J4580 میتواند پشتیبانی کند A4 میباشد ولی کوچکتر بودن کاغذ مانعی ندارد و شما میتوانید کاغذ های A5 ، C6 ، B5 و DL را هم استفاده کنید.اسکنر این چاپگر چند کاره و  از نوع Flatbed, ADF میباشد و حداکثر دقت اسکن آن تا 1200dpi میباشد. حداکثر اندازه کاغذ مورد اسکن باید حدود یک کاغذ A4 و اندازه 216 x 356 باشد. دستگاه کپی این دستگاه میتواند 28 صفحه را در یک دقیقه کپی کند و حداکثر دقت کپی آن 4800X1200dpi میباشد و میتوان کپی را روی حالت سیاه سفید و رنگی گذاشت. دستگاه فکس این دستگاه هم یکی از ویژگی های خوب آن میباشد که میتواند تا 100 برگه A4 را در خود ذخیره کند البته بستگی به پیچیدگی صفحات هم دارد که هرچه شلوغ تر و پیچیده تر باشد حجم بیشتری میگیرد. فکس این دستگاه میتواند در 1 دقیقه حدود 180 صفحه را ارسال کند.

نقاط قوت و ضعف پرینتر HP Officejet J4580

نقاط قوت

– مجهز بودن به درگاه USB2 و LCD

– قابلیت پشتیبانی از کاغذهای مختلف با سایز های متفاوت

– زیبایی

– عملکرد چند کاره پرینت رنگی و سیاه سفید ، کپی رنگی و سیاه سفید، اسکن سریع و فاکس

– سرعت عمل نسبتا سریع در پرینت و کپی حدود 28 صفحه در هر دقیقه

نقاط ضعف

– عدم پشتیبانی از بلوتوث

– عدم پشتیبانی از وای-فای

– عدم پشتیبانی از کارت خوان

این چاپگر فوقالعاده برای افراد ساده کار آمد هست و کسانی که نظرشون روی قدرت و زیبایی یک پرینتر هست این گزینه بهترین گزینه میتواند باشد و فضای بسیار کمی را در میز کار شما اشغال میکند.

درباره

یک دیدگاه

  1. ببخشید من است چاپگر یعنی جی4580 را دارم ولی سی دی آن را ندارم میخواستم بدونم کسی هست که سی دی آن را داشته باشد چون برای راه اندازی آن باید سی دی آن باشد و نصب شود اگر دارید قیمت آن را بگوئید ممنون با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *