پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / موبایل / نرم افزار دارو شناسی « مرجع کامل دارو و بیماری »

نرم افزار دارو شناسی « مرجع کامل دارو و بیماری »

معرفی یک نرم افزار دارو شناسی با نام « مرجع کامل دارو و بیماری »

بهتر است همه ما در منزل یک داروخانه کوچک داشته باشیم تا برای هر بیماری جزئی به پزشک مراجعه نکنیم. برای اینکار ما باید اطلاعاتمان را درباره داروها افزایش دهیم. در این بخش از وبلاگ عارف رایانه ما یک نرم افزار دارو شناسی را به شما معرفی می کنیم که شما را به هدفتان برساند.
 این بار به نقد و بررسی اپلیکیشنی می‌پردازیم که یک منبع مهم در حوزه دارو و درمان به شمار می‌رود و در مواقع ضروری می‌تواند به کمک شما بیاید، در ادامه با پانوشت همراه باشید.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه نرم افزار دارو شناسی « مرجع کامل دارو و بیماری » با اطلاعاتی بیش از ۱۳۰۰ قلم داروی شیمیایی و گیاهی به همراه ۴۹۴ بیماری مختلف یک مرجع عالی دارو شناخته شده است که به شما میتواند کمک زیادی کند.

در این اپلیکیشن علاوه بر معرفی داروهای شیمیایی و گیاهی و کاربردهای آن ، درباره بیماری ها و دلایل ان هم اطلاعاتی را در اختیارتان می گذارد.

نرم افزار دارو شناسی « مرجع کامل دارو و بیماری »

 با استفاده از نرم افزار دارو شناسی « مرجع کامل دارو و بیماری » مواردی مانند: میزان مصرف، مکانیسم، موارد منع مصرف، تداخل، اشکال دارو و … را مشاهده خواهید کرد و از آن‌ها اطلاع خواهید یافت.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این اپلیکیشن امکان جستجو در نام دارو‌ها و بیماری‌ها به فارسی و انگلیسی است و همچنین امکان این وجود دارد تا بر اساس علائم بیماری، بیماری را جستجو کنید.

در نرم افزار دارو شناسی « مرجع کامل دارو و بیماری »  برای راحتی کاربران و نتیجه گیری سریع‌تر متن جستجو شده در فیلد مربوط به دارو و یا بیماری هایلایت می‌شود.

نرم افزار دارو شناسی « مرجع کامل دارو و بیماری »  بیشترین تعداد بیماری و دارو را در مقایسه با سایر نرم افزارهای دارو شناسی در خود گنجانده است.

این نکته را هم یاد اوری کنیم که برای دریافت و استفاده از این اپلیکیشن ملزم به پرداخت حق اشتراک به مبلغ ۴۰۰۰ تومان خواهید بود.

یک ویژگی مثبت این نرم افزار دارو شناسی هم این است  که اکثر دارو‌ها داخل برنامه با نام علمی بارگذاری شده‌ اند و اگر دارو و بیماری را پیدا نکردید آن را با نام علمی میتوانید پیدا کنید.

اپلیکیشن مرجع کامل دارو و بیماری که توسط تیم نرم‌افزاری ارا توسعه داده شده است تا کنون بیش از ۲۰ هزار کاربر فعال داشته است. پیشنهاد می کنیم حتما این برنامه را برای گوشی تان دانلود کنید. مطمین باشید که به کار می اید.

ما گاهی اوقات بیماری جزئی داریم که لازم نمی بینیم به پزشک مراجعه کنیم. میتوانیم از روی این نرم افزار داروی ان را پیدا کنیم .

گاهی هم دارویی داریم که نمیدانیم برای چه بیماری بوده ، میتوانیم از روی این برنامه این دارو را کشف کرده و اگر تاریخ مصرف داشت استفاده کنیم.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *