پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / موبایل / معرفی 5 بازی اندروید برای زمان بی حوصلگی

معرفی 5 بازی اندروید برای زمان بی حوصلگی

معرفی 5 بازی اندروید

در این بخش از وبلاگ عارف رایانه 5 بازی اندروید را برای زمان های بی حوصلگی به شما معرفی می کنیم. مسلما گاهی اوقات همه ما حوصله مان سر می رود و دوست داریم خودمان را به کاری تفریحی مشغول کنیم. پیشنهاد می کنیم در این ایام بازی های زیر را امتحان کنید.
معرفی 5 بازی اندروید برای زمان بی حوصلگی

۱. بازی اندروید کلمات با دوستان- Words with friends

بازی کلمات با دوستان یک بازی قدیمی است که طرفداران زیادی دارد. این بازی جدول کلمات متقاطع است و  شما با کمک آن می ‎‌توانید ساعت‌ ها در کنار خانواده مشغول و سرگرم شوید. این بازی برای آیفون و اندروید رایگان می باشد.
معرفی 5 بازی اندروید برای زمان بی حوصلگی

۲. بازی اندروید سه‌ها- Threes

بازی سه ها یک بازی اندروید و آیفون است که بسیار سرگرم‌ کننده می باشد. در این بازی بازیکن باید خانه‌ های شماره‌ دار را در ردیف‌ های چهار در چهار حرکت داده تا به عدد ترکیبی از عدد سه برسد. قیمت این بازی برای آیفون و اندروید ۳ دلار می باشد. ( معرفی بازی اندروید )
معرفی 5 بازی اندروید برای زمان بی حوصلگی

۳. بازی اندروید پوکمون گو- Pokemon Go

 بازی پوکمون گو یک بازی اندروید است که به GPS گوشی و فضای اطراف برای جمع کردن پوکمون‌ها نیاز دارد. شما می توانید با این بازی  تجربه‌ ای سخت و به یاد ماندنی کسب کرده و لحظاتتان را سپری کنید. بازی پوکمون گو برای اندروید و آیفون رایگان است.
معرفی 5 بازی اندروید برای زمان بی حوصلگی

۴. بازی اندروید کلپتوکتز- Kleptocats

شاید فکر کنیدکلپتوکتز، یک عده گربه‌ لوس‌ و دوست‌داشتنی هستند. اما درواقع آن‌ها یک مشکلی دارند، نمی توانند از سرقت کردن اموال دیگران دست بردارند. در این بازی شما در مقام فرماندهی هستید که باید گربه‌هایتان را به سرقت از خانه‌های مردم بفرستید! این بازی برای اندروید و آیفون رایگان است.

معرفی 5 بازی اندروید برای زمان بی حوصلگی

۵. بازی اندروید بی اهمیت‌ ترین‌ ها- Trivia Crack

بازی بی اهمیت ترین ها می تواند به محک زدن سطح اطلاعات شما در موضوعات مختلف کمک کند. این بازی شامل سؤالات مطرح شده، مسائل روزمره و پیش پا افتاده تا موضوع‌ های تخصصی‌ تر می باشد. نکته دیگر اینکه در این بازی با دوستان خود و یا افرادی از سرتاسر دنیا می توانید رقابت کنید. این بازی نیز برای اندروید و آیفون رایگان است.
بنا براین طبق اطلاعاتی که به شما دادیم می توانید این بازی ها را برای سیستم اندروید و ایفون خود دانلود کرده و در مواقع بیکاری از انها استفاده کنید.
بازی کردن ، جدول حل کردن و …. ذهن افراد را باز میکند و موجب می شود دیرتر به فراموشی یا آلزایمر دچار شوند.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *