یکشنبه 3 مارس 2024

نرم افزار tunein radio یا نرم افزار رادیو اینترنتی

نرم افزار رادیو اینترنتی یا نرم افزار tunein radio یکی از برنامه های اندروید است که طرفداران زیادی دارد. در این بخش از وبلاگ عارف رایانه ویژگی های این نرم افزار را به شما معرفی می کنیم.

نرم افزار tunein radio یا نرم افزار رادیو اینترنتی

نرم افزار رادیو اینترنتی tunein radio

زمانی که تلویزیونی وجود نداشت ، رادیو جایگاه والایی در میان مردم داشت. اما کم کم وقتی که تلویزیون آمد دیگر از رادیو استفاده ای نمی شد و اکثرا از آن به عنوان دکور استفاده می کردند.

کم کم اینترنت وارد عرصه شده و همه فکر می کردند دیگر رادیو اصلا دیده نمی شود. اما بر عکس با آمدن اینترنت ، رادیو جایگاه خوبی بین مردم پیدا کرد.

با آمدن اینترنت دیگر نیاز به امواج دکل‌ها نبود و ایستگاه‌های رادیویی به راحتی از طریق اینترنت برنامه‌های خود را برای سراسر جهان پخش می‌ کردند .

نرم افزار رادیو اینترنتی یا نرم افزار tunein radio نرم افزاری است که با تجمیع تعداد زیادی از این ایستگاه‌ها، به یکی از بهترین برنامه‌های پخش رادیو تبدیل شده است. این برنامه  شبکه‌های مختلف را بر اساس ژانر دسته بندی کرده و در نهایت به شما کمک می‌کند تا ایستگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.

این دسته‌بندی‌ها شامل موزیک، برنامه‌های تحلیلی، خبر و .. می‌شود. در هر لیست هم می‌توانید بر اساس پربازدیدترین کانال‌ها، همه را لیست کرده تا به محبوب‌ترین‌ها دسترسی داشته باشید.

از مهمترین ویژگیهای نرم افزار رادیو اینترنتی یا نرم افزار tunein radio می توان به قابلیت یافتن ایستگاه‌های نزدیک به شما اشاره کرد. با این ویژگی نرم افزار موقعیت جغرافیایی شما را در نظر گرفته و در نتیجه نزدیک ترین شبکه‌ به شما را در لیستی نمایش می دهد. برای مثال وقتی ما برنامه را اجرا کردیم رادیو پیام، فرهنگ، ورزش و … برای ما در لیستی نمایش داده شدند.

نرم افزار رادیو اینترنتی یا نرم افزار tunein radio دارای قسمت نظرات هر ایستگاه است که به کاربران اجازه می‌دهد نظرشان را در مورد آن کانال بیان نمایند.

از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به دیدن لیست‌ پخش هر شبکه، برنامه‌ریزی برای پخش، استفاده از رادیو به عنوان زنگ بیدارباش، تایمر و … اشاره کرد. همچنین شما می توانید از شبکه‌های خارجی رادیویی در این برنامه استفاده کنید.

نرم افزار tunein radio یا نرم افزار رادیو اینترنتی

ویژگی های نرم افزار رادیو اینترنتی یا نرم افزار tunein radio

 1. دسترسی به بیش از 100.000 ایستگاه رادیویی شامل کانال های اخبار، ورزش، موزیک و غیره
 2. قابلیت ضبط کردن هرچه که به طور زنده دارید می شنوید
 3. دارای حالت ماشین Car Mode
 4. پشتیبانی از دستورات شما از طریق صدایتان
 5. دارای دکمه های بزرگ و خوانا
 6. قابلیت جستجو بر اساس منطقه، کشور و قاره
 7. بدون تبلیغات
 8. قابلیت برنامه ریزی برای ضبط کردن زمانبندی شده
 9. پشتیبانی از ایستگاه های رادیویی AM و FM
 10. دسترسی به ایستگاه های رادیویی محبوب و پر مخاطب
 11. دسته بندی ایستگاه های رادیوی بر اساس موضوعات گوناگون
 12. جست و جوی ایستگاه های مورد علاقه خود در میان صد هزار ایستگاه موجود
 13. طبقه بندی ایستگاه های رادیویی بر اساس منطقه ای، جهانی و کشوری
 14. دسترسی به بیش از 40 هزار کتاب صوتی
 15. 600 ایستگاه موسیقی آزاد
 16. قابلیت ضبط برنامه های درحال پخش برای اجرا به صورت آفلاین
 17. پشتیبانی از پخش ایستگاه ها در کروم کست
 18. به اشتراک گذاری آنچه که گوش می دهید در شبکه های اجتماعی و سرویس های ایمیل دهی

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره نرم افزار tunein radio یا نرم افزار رادیو اینترنتی تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد می کنیم حتما این برنامه را بر روی سیستم خود نصب کرده و از امکانات مختلف آن استفاده کنید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *