یکشنبه 3 مارس 2024

معرفی نرم افزارسامانه پیام کوتاه

معرفی نرم افزارسامانه پیام کوتاه

نرم افزار سامانه پیام کوتاه نرم افزاری هدفمند و مهم  است برای فرستادن و دریافت و پردازش پیام کوتاه یا همان اس ام اس . در این سامانه کاربران بدون نیاز به سخت افزار و تجهیزات جانبی خاصی و فقط با کمک این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت از تمامی امکانات این سامانه می توانند براحتی استفاده کنند .

ویژگی های سامانه پیام کوتاه

مدیریت پیام های آماده در صف ارسال-ارسال پیامک انبوه(بالک)-امکان مشاهده پیام های ارسالی با امکان حذف و گزارشگیری حرفه ای-امکان مشاهده پیام های دریافتی با امکان حذف و گزارشگیری حرفه ای-امکان ارسال مجدد پیام های ارسال نشده-امکان مشاهده وضعیت پیام های ارسال شده-نرم افزار رایگان-ارسال تکی پیام ها-امکان مشاهده صورت حساب های مالی با دسته بندی افزایش و کاهش حساب-امکان فعال کردن نظرسنجی-امکان فعال کردن ختم دوره ای مانند ختم قرآن و ختم صلوات و …-امکان فعال کردن سیستم حرفه ای اتحادیه ها و اصناف-امکان فعال کردن سیستم استعلام-امکان فعال کردن سیستم نوبت دهی جهت پزشکان، وکلا و …-ارسال گروهی پیام ها-ارسال زمانبندی پیام ها-ارسال دوره ای-ارسال براساس کد پستی-ارسال به مشاغل-ارسال نظیر به نظیر-امکان افزودن شماره به صورت بازه ا ی و رنجی و تصادفی-امکان افزودن شماره از پیام های دریافتی با تعریف محدوده زمانی-امکان افزودن پیام های پر استفاده جهت سهولت در هنگام ارسال پیام-امکان ارسال در سررسیدهای خاص مانند سالگرد تولد، سالگرد ازدواج،و …-سیستم پاسخگوی خودکار به پیام های دریافتی-امکان تعریف ارسال پیام های دریافتی به ایمیل-امکان دایورت پیام های دریافتی به شماره موبایل خاص-امکان ارسال پیام بدون نیاز به اینترنت-امکان واگذاری نمایندگی فوق حرفه ای و کاملا مستقل-امکان واگذاری نمایندگی اشتراکی (نسخه سازمانی)-امکان شارژ آنلاین حساب-ارسال کشوری-امکان ریپلای و فوروارد پیام های دریافتی و ارسالی-امکان تعریف هدر و فوتر برای ارسال پیام-امکان تعریف بینهایت گروه کاربری به همراه مدیریت کامل روی گروه ها-امکان پشتیبان گیری به صورت فایل Excel و TXT از گروههای کاربری-امکان افزودن شماره از فایل TXT-امکان افزودن شماره از فایل Excel-امکان ثبت فیش بانکی جهت افزایش اعتبار-امکان مشاهده کلیه عملکردهای سامانه پیام کوتاه-امکان تغییر مشخصات و تغییر کلمه عبور-امکان فعال کردن صندوق SMS گویا-امکان فعال کردن وب سرویس تحت وب و ویندوزAPI&DLL-امکان فعال کردن سیستم بیمه نامه-امکان فعال کردن مسابقه

سامانه پیامکی

ارسال گروهی

مرکزخدمات پیام کوتاه این امکان را فراهم می‌آورد که بتوان به گروه خاصی از شماره ‌ها پیام کوتاه ارسال کرد. این گروه‌ها قبلا در دفترچه تلفن ذخیره می باشند و هر کدام شامل تعدادی شماره تلفن همراه است. با انتخاب گروه و درج متن می‌توان به تمام شماره‌های موجود گروه مورد نظر که قبلا ایجاد کردیم پیامک داد  .همچنین میتوان زمان تایمر را تنظیم کرد تا پیامها در زمان خاصی در اینده ارسال شوند .

ارسال منطقه ای

با استفاده از این امکان می‌توانید نسبت به ارسال پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی به مناطق مختلف تعدادی از شهرها اقدام نمایید. در ارسال منطقه ای لیست مناطق همراه با تعداد شماره‌های موجود در دسترستان است و بعد از انتخاب منطقه می توانید پیامها را ارسال کنید .

در ارسال منطقه ای این امکان فراهم است که به همه شماره‌های آن منطقه یا تعداد خاصی از شماره‌ها بصورت تضادفی پیامک ارسال نمود.

در حال حاضر شهرهای تهران و مشهد قابلیت ارسال منطقه ای دارند و سایر شهرها (تمام شهرهای ایران) نیز در قسمت ارسال کشوری وجود دارند.

ارسال مشاغل

با استفاده از قابلیت ارسال مشاغل می توانید به تعدادی از مشاغل پیامک ارسال کنید . در ارسال مشاغل لیست مشاغل همراه با تعداد شماره‌های موجود در دسترستان است و پس از انتخاب شغل مورد نظر می‌توان پیامک انبوه را برای مشاغل ارسال کرد .

در ارسال مشاغل این امکان فراهم است که به همه شماره‌های آن شغل یا تعداد خاصی از شماره‌ها بصورت کاملا تصادفی پیامک ارسال کرد . همچنین میتوان زمان را تنظیم کرد تا پیامک بعدا ارسال شود .

ارسال کشوری

با استفاده از این قابلیت می‌توانید به ارسال پیامک تبلیغاتی یا اطلاع رسانی به کلیه شهرها و استان های کشور بپردازید . در ارسال کشوری لیست کلیه شهرها و استان های کشور به همراه شماره‌های موجود در دسترس شما است و پس از انتخاب شهر یا استان مورد نظر می‌توان پیامک انبوه را ارسال کشوری کرد .

در ارسال کشوری این امکان وجود دارد که به همه شماره‌های یا تعداد خاصی از شماره‌های یک شهر یا استان به طور تصادفی پیامک ارسال نمود. همچنین همانند ارسال گروهی می‌توان زمان ارسال پیامک‌ها را در آینده تنظیم نموده تا در زمان مشخصی پیام ها خودکار ارسال شوند.

About

One comment

  1. سیامک فرخی

    سلام چطوری باید سامانه ارسال پیامک را دانلود ونصب و استفاده کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *