پنج‌شنبه 18 آوریل 2024

آموزش هک تلگرام واقعیه ؟

آموزش هک تلگرام واقعی است یاخیر؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از کاربران تلگرام را درگیر کرده است . اکنون باید قاطعانه بگوییم قضیه ان طور که فکر میکنید نیست .

وقتی قصد دارید با حساب تلگرامی در موبایل یا کامپیوتر دیگر لاگین کنید یا وارد شوید باید کد 5 رقمی با نام Verification code  یا کد تایید هویت به گوشی شما ارسال شود. سپس شما این کد را وارد میکنید تا هویتتان تایید شود .

آموزش هک تلگرام و دانستنی ها

هکرهای حرفه ای میداند که اصلا تلگرام هک نمی شود . مگر اینکه به این کد دسترسی پیدا کند . هکرهای مبتدی نقشه جدید کشیده اند . این هکر ها یک حساب تلگرام برای خودشان می سازند و عکس پروفایلشان را هم عکس تلگرام میگذارند . سپس پیغام های زیر را میدهند .شخص فکر میکند واقعا این پیام ها از تلگرام امده و جواب اینها را میدهد . در نتیجه این کد فاش می شود . اکنون میتوانند اطلاعات شما را هک کنند . پس اگر این کد دست شما مخفی باشد هیچ کس نمی تواند شما را هک کند . ( آموزش هک تلگرام )

آموزش هک تلگرام 1

آموزش هک تلگرام 2

آموزش هک تلگرام 4

آموزش هک تلگرام 4

تاکید میکنیم تمام این سایت هایی که بنر اموزش هک 100 درصد تضمینی را زده اند یا مثلا نوشته اند هک تلگرام صد درصد تضمینی همه این سایت ها کلاهبردار هستند و قصد دذدیدن پول شما را دارند . به گزارش وبلاگ عارف رایانه این کار شدنی نیست مگر شما این کد را برایشان بفرستید . در ضمن هیچ مرجعی هم وجود ندارد که شما از انها شکایت کنید . مثل این است که شما از دذدی خرید کنید و سپس از وی شکایت کنید . برای مطالعه جلوگیری از هک تلگرام کلیک کنید .

نکته دیگر این که سعی کنید عکس های بی حجاب و شخصی در موبایل یا کامپیوترتان نباشد . همچنین از اطلاعات محرمانه مراقبت کنید . اینگونه دیگر استرس هک کردن و هک شدن را ندارید . همچنین گوشی تان را دست هر کسی ندهید و برای موبایلتان یه رمز مخفی بگذارید تا دیگران بدون اجازه وارد نشوند .

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *