دوشنبه 26 فوریه 2024

ویژگیهای اپلیکیشن دیوار در فضای وب

اپلیکیشن دیوار یکی از بهترین و برترین اپلیکیشن و برنامه ها در فضای وب است . این نکته را نیز باید یاداوری کرد که اپلیکیشن دیوار   ابتدا با سایت دیوار مشهور شد که همچنان نیز به فعالیتش ادامه داده و یکی از بهترین‌های دنیای مجازی است اما برای سهولت دسترسی به امکانات دیوار، می‌توانید از اپلیکیشن آن استفاده کنید و به آسانی آگهی‌های خودتان را برای اطلاع سایرین بر رویش قرار داده و یا به دنبال سوژه موردنظرتان بگردید.

با اپلیکیشن دیوار بی‌واسطه خرید می‌کنید

یکی از معضلات همیشگی خریداران، وجود واسطه‌هایی است که سبب می‌شوند تا کالا به صورت گران‌تر به دست مصرف کننده برسد، اما در دیوار این واسطه‌ها حذف می‌شوند و خریدار و فروشنده به صورت مستقیم با یکدیگر در تماس هستند. البته یک واسطه هم می‌تواند کالای شخص دیگر را برای فروش به نمایش بگذارد اما در نهایت این خریدار است که تصمیم می‌گیرد تا از فروشنده اصلی بخرد یا همچنان از یک واسطه استفاده کند.اطلاعاتی در مورد اصول بازاریابی تلفنی

zx4

اپلیکیشن دیوار مرجع قیمت است

گاهی برای تان اتفاق افتاده است که به دنبال به‌دست آوردن یک دست مبلمان، خانه، خودرو یا حتی یک بازی در بازار هستید اما نمی‌دانید که چگونه قیمت عرف آن را به دست بیاورید. برای این‌کار کافی است تا به بخش مورد نظر در دیوار بروید و از انبوه آگهی‌های مرتبط، حول و حوش قیمتی آن را به دست بیاورید. در واقع اپلیکیشن دیوار همچون یک مارکت معتبر هم می‌تواند عمل کند و شما را در آگاهی یافتن نسبت به شرایط قیمتی بازار یاری دهد.

zx5

اپلیکیشن دیوار محدودیت ندارد

اپلیکیشن دیوار برای گذاشتن تعداد کالاهای خود محدودیتی ندارد . همچنین می‌توانید به توضیحات کافی درباره جنس مورد نظر خودتان پرداخته و عکس‌های خوبی نیز در کنار آن قرار دهید. در واقع در دیوار برخلاف بسیاری از آگهی‌های کاغذی، دست شما برای دادن توضیحات باز است و قادر هستید تا به خوبی خریدار را نسبت به محصول خودتان آشنا کنید.

zx2

اپلیکیشن دیوار رایگان است

اکثرا همان طور که می دانید در فضای مجازی  دادن آگهی در فضایی که اعتبار بالا و خواننده زیاد داشته باشد، نیاز به پرداخته هزینه دارد. به عنوان مثال اگر شما بخواهید در راهنمای همشهری آگهی فروش بدهید، بایستی هزینه‌ای را بابت این کار بپردازید تا بتوانید فیدبک خوبی بگیرید. اما در اپلیکیشن دیوار گذاشتن آگهی، به هر تعدادی که بخواهید (البته با موضوعات مختلف) رایگان است. از طرفی بازدیدکنندگان فوق‌العاده زیاد به شما کمک می‌کند تا هرچه سریع‌تر به هدف خودتان برسید.

zx1

 اپلیکیشن دیوار تفکیک پذیری عالی دارد

با کمک اپلیکیشن دیوار شما چه خریدار باشید و چه فروشنده، می‌توانید به سرعت محل مناسب برای آگهی و یا خرید کالای خودتان را پیدا کنید. حتی قادر هستید تا در ابتدا شهر و یا منطقه موردنظرتان را برای خرید انتخاب و سپس به جستجو میان کالاهای مدنظرتان بپردازید.

zx3

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *