پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / آموزش غیرفعال کردن صدا در موبایل سامسونگ

آموزش غیرفعال کردن صدا در موبایل سامسونگ

غیرفعال کردن صدا در موبایل سامسونگ یکی از دغدغه های اصلی کاربرانی است که گوشی سامسونگ دارند . چون ممکن است گاهی در مکانی باشند که نباید صدای گوشی شان شنیده شود . در واقع گاهی اوقات نیاز داریم که صدای گوشی یا تبلت خود را غیرفعال کنیم. معمولا هم برای قطع کردن صدای گوشی آن را در حالت سکوت قرار می دهیم.اما جالب است بدانید که در گوشی های برند سامسونگ یک امکان وجود دارد که با فعال کردن آن می توانید صدای دستگاه گلکسی خود را به صورت کلی غیرفعال کنید.به زبان ساده تر هنگامی که این قابلیت را فعال می کنید، بلندگوی دستگاه هوشمند شما غیرفعال شده و هیچ صدای زنگ، صدای سیستمی و رسانه ای پخش نخواهد شد.برای مشاهده این مطلب در ادامه با ما همراه باشید.

برای غیرفعال کردن صدا در موبایل سامسونگ گام‌های زیر را دنبال کنید:

۱- در اولین مرحله وارد تنظیمات یا Settings دستگاه خود.شوید.

۲- سپس به بخش Accessibility مراجعه کنید.

۳- در مرحله سوم از بخش Hearing settings، گزینه Turn off all sounds را تیک بزنید.

.

op09.

با انجام مراحل بالا، صدای گوشی شما به صورت کامل غیرفعال خواهد شد.نکته: این قابلیت فقط مختص دستگاه های گلکسی سامسونگ است.

بیانی دیگر برای  غیرفعال کردن صدا در موبایل سامسونگ

همین طور که می دانید گاهی لازم است در گوشی های سامسونگ  صدای گوشیتان را قطع کنید . برای انجام این کار اکثر کاربران گوشی خود را Silent میکنند اما با انجام این کار تمامی صداهای موجود در تلفن همراه شما قطع نمیشود . برای قطع کرد تمامی صدا های موجود درون تلفن همراه آیا راهی وجود دارد؟ اگر از تلفن همراه سامسونگ استفاده میکنید باید بگویم بله.سامسونگ را میتوان یکی از بهترین تولید کننده ها در زمینه تلفن همراه دانست زیرا قابلیت های منحصر به فرد زیادی را در محصولات تولیدی خود قرار داده است که در بسیاری از شرکت ها وجود ندارد پس با من همراه باشید تا روش انجام اینکار آموزش داده شود .

در ابتدا شما نیاز دارید که وارد تنظیمات تلفن همراه خود شوید و از بین گزینه های موجود Accessibility را انتخاب کنید.

112

حالا از بخش hearing settings گزینه ی turn off all sounds را فعال کنید . با انتخاب این گزینه به نوعی بلندگوی تلفن همراه شما از کار می افتد و هیچ گونه صدایی از آن پخش نمیشود .البته این ویژگی در سری جدید گوشیهای سامسونگ قرار دارد .

113

ویژگیهای کامل گوشی سامسونگ گلکسی A9  را مطالعه کنید .

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *