پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / آشنایی با ویژگیهای دوربین Blink

آشنایی با ویژگیهای دوربین Blink

دوربین Blink یکی از جدیدترین دوربین های خانگی است که انرژی مورد نیاز خود را از طریق باتری تامین می کند. وایرلس همواره به معنای بدون سیم نمی باشد. بسیاری از محصولات خانگی هوشمند نیازمند سیم های متعددی هستند که یکی از این سیم ها مربوط به اتصال به برق می باشد.  دوربین Blink توسط شرکتی به نام Immedia عرضه شده است. دوربین Blink در سال 2014 به عنوان یک استارتاپ آغاز به کار کرد و امسال نیز در نمایشگاه CES از محصول جدید خود که دوربینی با منبع تغذیه باتری است رونمایی کرد.

برخی ویژگیهای دوربین Blink

از ویژگیهای دوربین Blink اینست که دوربین Blink بسیار کوچک و سبک بوده و دارای گیره ای برای اتصال آن به مکان های مختلف می باشد. اگر مشاهده شدن سیم برایتان مهم نیست می توانید از کابل USB نیز برای تامین انرژی مورد نیاز دوربین استفاده کنید. این دوربین ویدئوها را با کیفیت 720p HD به صورت زنده پخش می کند.

از ویژگیهای منحصر به فرد دوربین Blink اینست که  دوربین Blink میتواند برای یکسال با دو باتری قلمی کار کند . اما این امر چطور امکان پذیر است؟ شرکت سازنده این محصول اعلام کرده است که Blink همواره منتظر دریافت دستور از سوی کاربر می باشد و زمانی که منتظر دریافت دستور است باتری مصرف نمی کند. همزمان با باز کردن اپلیکیشن Blink که برای اندروید و iOS عرضه شده است دوربین فعال می شود. تا زمانی که این دوربین را به طور کامل بررسی نکرده ایم نمی توانیم از عملکرد آن مطمئن شویم اما در طی نمایش آن در CES این دوربین عملکرد و کیفیت بسیار خوبی را به ارمغان آورد. نکته دیگری که وجود دارد قیمت ارزان تر این دوربین در مقایسه با سایر دوربین ها می باشد. این دوربین قرار است با قیمت 79 دلار عرضه شود. شما همچنین می توانید از بسته های حاوی دو دوربین یا سه دوربین نیز انتخاب کنید که قیمت آنها به ترتیب برابر 139 و 189 دلار می باشد. Immedia نیز سرویس کلود محدودی را برای ذخیره ارائه می دهد که می توانید ویدئوهای ذخیره شده در دو ساعت اخیر را مشاهده کنید. ( اطلاعاتی از دوربین های دی لینک d-link)

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *