پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / اشنایی با برنامه سلفی هوشمند

اشنایی با برنامه سلفی هوشمند

برنامه سلفی که  توسط مایکروسافت برای iOS طراحی شده است، می تواند به صورت اتوماتیک سلفی های شما را روتوش کند. مایکروسافت  برنامه سلفی را برای گرفتن سلفی در iOS معرفی کرده است که از هوش مصنوعی استفاده می کند تا عکس های شما رو روتوش کند و تغییر دهد. کمی قبل آنها twist را برای سیستم عامل iOS ارائه داده بودند که محصول دیگری از بخش garage این شرکت است، به نظر می رسد که مایکروسافت سیستم عامل های دیگر را نیز هدف گرفته است.   برنامه سلفی  مایکروسافت به عنوان افزونه ای برای اسکایپ یا برنامه ی دیگری نیست، بلکه فقط دارای یک دوربین و ابزار ویرایش عکس است که مخصوص عکس های سلفی است.

اطلاعاتی بیشتر درباره برنامه سلفی

جالب است بدانید که برنامه سلفی هوشمند از برنامه هایی استفاده می کنند تا سن، جنس، رنگ پوست، نور و دیگر فاکتور های لازم را شناسایی کنند تا بتوانند به بهترین نحو عکس را ویرایش کنند. شما می توانید از تم های از پیش تعیین شده آنها استفاده کنید که شامل cool و 1965 می شوند، شما می توانید با یک اسلایدر این افکت ها را تنظیم کنید. همه این تم ها نور، رنگ و طرح ها را تغییر می دهند و به نظر می رسد که پوست شما را نیز تا حدودی صاف تر می کنند. شما نمی تواند نقطه خاصی را در نظر بگیرید و یا نقطه ای را با قلم روتوش کنید، اما قطعا به درد یک ویرایش کلی و سریع می خورد.

54756956790

این نکته را یاداوری میکنیم که این بار اول نیست که مایکروساف با   برنامه سلفی به  تحلیل عکس های سلفی می پردازد. آنها اوایل امسال سایت How-old.net را منتشر کردند و مردم نیز بسیار از آن استقبال کردند تا بدانند که یک کامپیوتر سن آن ها را چه گونه حدس می زند. آنها همچنین یک برنامه تشخیص احساسات نیز تولید کردند که در حدس زدن حس افراد در تصاویر بسیار خوب عمل می کرد.ما باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا مایکروسافت از تجارب خودش از این برنامه ها در برنامه سلفی اش کمک می گیرد یا نه. البته هم چنین امیدواریم که نسخه اندروید آن را نیز به زودی انتشار بدهند.

عناوین تصادفی :

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *