پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / رایانه / پرینتر Samsung ML-2525 را بشناسید .

پرینتر Samsung ML-2525 را بشناسید .

پرینتر Samsung ML-2525  مختص شرکت معروف SamSung  است و مدل آن سامسونگ سی ام ال 2525 است .

پرینتر Samsung ML-2525 از نوع لیزری تک رنگ سیاه سفید است که حداکثر چاپ آن روی صفحه A4 میباشد و فقط قابلیت چاپ روی کاغذ را دارد. سرعت چاپ پرینتر Samsung ML-2525 روی A4 در یک دقیقه 24 صفحه میباشد و میتواند با شارژ کامل حدود 12000 هزار صفحه سیاه سفید را چاپ کند.

مشخصات پرینتر Samsung ML-2525

پرینتر Samsung ML-2525  ویژگی خاصی ندارد و فقط میتوان دیگر وسایل را به وسیله USB به آن متصل کرد. البته کمپانی سازنده حق دارد چون فن آوری لیزری خیلی گران تر از جوهر افشان است. پرینتر Samsung ML-2525 بسیار خوش سایز است ،  ولی ارتفاع آن کمی بیشتر از دیگر پرینتر ها میباشد. مهمترین ویژگی پرینتر Samsung ML-2525 کیفیت بسیار بالای آن در چاپ نوشته و متن ها هست و میتواند 12 هزار صفحه A4 را چاپ کند.

در سینی کاغذ پرینتر Samsung ML-2525  میتوان 250 عدد کاغذ را نگه داری کرد که در پرینتر های قبلی که به شما معرفی کردیم حدود 100 عدد بوده است.

ظاهر این پرینتر آنچنان زیبا نیست ولی روی آن از پلاستیک براق مشکی استفاده شده هست که نسبتا ظاهر آن را خوب کرده است. همچنین صدای این دستگاه هنگام چاپ بسیار پایین هست که یکی از نقطه قوت های این چاپگر محسوب میشود.

روی پرینتر Samsung ML-2525 یک پنل کوچک وجود دارد که با آنها میتوانید چاپ های خود را مدیریت کنید و اگر با خطایی هنگام چاپ مواجه شوید در این پنل توضیح داده میشود. همچنین لازم نیست حتما آن را به رایانه وصل کنید و میتوانید با استفاده از این پنل کار های چاپ را انجام دهید.

سرعت پرینت پرینتر Samsung ML-2525 حدود 24 صفحه در یک دقیقه هست که بسیار زمان خوبی هست ، ولی باز بستگی به پیچیدگی تصاویر دارد که میتواند این 24 را کمتر یا بیشتر کند. البته قبل از شروع چاپ این پرینتر زبان چاپ را به SPL تغییر میدهد که این زمان حدود 25 ثانیه طول میکشد. این زمان قبل از شروع چاپ انجام میگردد و هدف از آن سرعت در چاپ صفحات بعدی میباشد.

نقاط قوت و نقاط ضعف پرینتر Samsung ML-2525

نقاط قوت

– اندازه کوچک و وزن کم

– قابلیت چاپ تعداد صفحات بالا

– کیفیت چاپ بالا

– قیمت مناسب

– صدای کم

– ظرفیت بالای سینی نگه دارنده کاغذ

– سرعت در چاپ بالا

نقاط ضعف

– ظاهر نه چندان زیبا

– زمان تبدیل و پردازش طولانی

– عدم پورت دیگر به جزء

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *