پنج‌شنبه 11 آوریل 2024

آموزش نحوه ری‌استارت اجباری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به شکل سریع

در ادامه به آموزش یک روش جدید برای ری‌استارت اجباری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به صورت مرحله به مرحله می‌پردازیم که بسیار سریع‌تر عمل می‌کند.

‌نحوه ری‌استارت اجباری آیفون 8 به شکل سریع

آموزش نحوه ری‌استارت اجباری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به شکل سریع

شرکت اپل طریق ری‌استارت اجباری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را در این دو تلفن همراه جدید نسبت به نسخه‌های قدیمی تغییر داده و روش جدیدی را برای انجام این عمل معرفی کرده است. در حالی که در آیفون 7 نگه داشتن دکمه‌های صدا و خاموش، به مدت 10 ثانیه و تا نمایش لوگو اپل نیاز بوده و یا از دکمه خانه و روش/خاموش استفاده می‌شده، اکنون در نسخه جدید این کار در سه مرحله صورت می‌گیرد.

آموزش نحوه ری‌استارت اجباری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به شکل سریع


حتما بخوانید: بهترین نرم‌افزار‌های ریکاوری و بازیابی اطلاعات پاک شده برای ویندوز


اما اکنون این روش در تلفن‌های هوشمند جدید این شرکت کاربرد نداشته و بایستی برای ری‌استارت اجباری آیفون 8 از دستورات زیر پیروی کنید.

  • 1) دکمه افزایش صدا در سمت چپ را فشار داده و رها کنید
  • 2) سپس دکمه کاهش صدا زیرین آن را فشار داده و رها کنید
  • 3) در نهایت دکمه کناری و یا روشن/خاموش دستگاه را تا زمان مشاهده لوگو اپل نگه داشته و سپس رها کنید.

دکمه روشن/خاموش آیفون اکنون از سوی اپل به عنوان دکمه کناری معرفی می‌شود.آموزش نحوه ری‌استارت اجباری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس به شکل سریع

رفع اشکال عدم ری‌استارت اجباری آیفون 8

در صورت عمل نکردن این روش ممکن است نیاز باشد تا این مشکل را از طریق بوت در حالت بازیابی، رفع نمایید. بدین منظور مراحل زیر را دنبال کنید.

1) آیفون خود را با استفاده از یک کابل به کامپیوتر مجهز به نرم‌افزار آیتونز، متصل کنید.

2) اکنون سه مرحله فوق را مجددا انجام دهید با این تفاوت که در مرحله آخر پس از مشاهده لوگو اپل، دکمه روشن/خاموش را همچنان پس از مشاهده نگه دارید.

3) پس از این یک گزینه Connect to iTunes را مشاهده خواهید کرد که در این لحظه دکمه خاموش/روشن را رها کرد و گزینه نمایش داده شده را انتخاب نمایید.

4) پس از این ابزار Itunes به شما خواهد گفت که یک اشکال در دستگاه وجود دارد که با بروزرسانی و یا بازگردانی تنظیمات، این مشکل رفع خواهد شد.

منبع: makeuseof

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *