دوشنبه 25 سپتامبر 2023

معرفی چند نرم افزار برای سلفی گرفتن

نرم افزار برای سلفی گرفتن موضوع این بخش از وبلاگ عارف رایانه است. خیلی از ما عاشق سلفی گرفتنیم . خب سلفی گرفتن مزایای خوبی دارد. مهمترین ان اینست که خودمان ایرادات عکس و طرز قرار گرفتنمان را میبینیم و اصلاحش می کنیم. ولی خب این سلفی گرفتن نیازمند مهارت های زیادی است. در این بخش از وبلاگ عارف رایانه چند نرم افزار را به شما معرفی می کنیم که سلفی گرفتن شما را بهتر میکند.

معرفی چند نرم افزار برای سلفی گرفتن

بهترین نرم افزار برای سلفی گرفتن

نرم افزار های مختلفی برای با کیفیت‌ تر کردن عکس‌های سلفی ساخته‌شده است . در اینجا پنج نرم افزار مهم سلفی برای سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس را به شما معرفی خواهیم کرد .

نرم افزار برای سلفی گرفتن برنامه  YouCam Perfect

برنامه YouCam Perfect یک نرم افزار برای سلفی گرفتن است که ویژگیهای مثبت زیادی دارد.  برنامه YouCam Perfect امکان دست‌کاری کردن عکس، تنظیم رنگ پوست، اضافه کردن فیلترهای متنوع، از بین بردن چین و چروک‌های صورت و پاک کردن جوش‌ها را دارند.

حتی شما میتوانید با این نرم افزار خستگی صورتتان را هم بگیرید. همچنین از دیگر امکانات این نرم افزار میتوان به قابلیت ادیت چند چهره باهم، کولاژ کردن، حذف درخشش تصویر، قاب ساختن برای عکس سلفی و اضافه کردن برچسب‌های مختلف و … اشاره کرد.

نرم افزار برای سلفی گرفتن برنامه  B612

برنامه B612 یکی دیگر از برنامه های سلفی گرفتن است که دارای امکانات بهینه‌سازی تصویری، استیکر ها و افکت‌های متنوع تشخیص چهره، 15 ثانیه ویدئو با افکت، کولاژ کردن، سلفی‌های سه بعدی، اضافه کردن تایمر و به اشتراک‌گذاری تصویر نهایی در فیس‌بوک، توئیتر و اینستاگرام و … می باشد . و شما میتوانید استفاده های مفیدی از ان ببرید.

نرم افزار برای سلفی گرفتن برنامه Retrica

برنامه Retrica دارای 120 فیلتر است که با کمک ان قادر هستید عکس و ویدئوی سلفی خود را ویرایش نمایید. همچنین با کمک این نرم افزار میتوانید گیف GIF ساخته و در شبکه‌ های اجتماعی بفرستید.

نرم افزار برای سلفی گرفتن برنامه Cymera

برنامه Cymera هم ویژگیهای زیادی دارد. لنز مختلف در کنار صدها فیلتر و افکت و ساخت یک عکس ترکیبی از 9 عکس ویژگی‌های این اپلیکیشن جالب است که 200 نوع میک‌آپ را برایتان تنظیم خواهد کرد.

از دیگر امکانات برنامه Cymera میتوان به واتر مارک کردن، شفاف‌تر کردن، حذف قرمزی چشم، فریم‌های زیبا، نوشتن متن روی عکس و کشیدن نقاشی روی عکسهای سلفی و … اشاره کرد که توجه همه را به خود جلب می کند.

نرم افزار برای سلفی گرفتن برنامه SNOW

برنامه SNOW یک نرم افزار خواب برای سلفی گرفتن است . با کمک این برنامه میتوانید ویدئو و گیف از روی تصاویر سلفی درست کنید.

امیدواریم از این بخش از وبلاگ عارف رایانه با موضوع نرم افزار برای سلفی گرفتن بهره کافی را برده باشید.

اگر شما ترفند خوبی برای گرفتن سلفی مناسب سراغ دارید میتوانید در بخش نظرات با اسم خود اعلام کنید تا دیگران از ان استفاده کنند.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *