پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / رایانه / روش جالب بلاک کردن ایمیل های مزاحم

روش جالب بلاک کردن ایمیل های مزاحم

ایمیل و جیمیل مدام امکانات جدیدی به خود می افزایند که ما از برخی اطلاع یافته اما برخی را هم اصلا نمی دانیم. به عنوان مثال یک روش جالب و اسان برای بلاک کردن ایمیل وجود دارد که شما در زیر ان را مطالعه می کنید.

بلاک کردن ایمیل های مزاحم

به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، ایمیل و جیمیل ویژگی‌ جدیدی دارند که طرفداران خود را دو چندان کرده است. و آن اینست که کاربران می‌توانند با فعال کردن دکمه بلاک در جیمیل خود به بلاک کردن ایمیل های مزاحم بپردازند.

در ضمن با این ویژگی این امکان را دارید که به متوقف کردن نمایش و دیدن پیام‌ها از افراد مزاحم یا مشکل ساز یا تبلیغ کننده بپردازید.

روش جالب بلاک کردن ایمیل های مزاحم

 

برای بلاک کردن ایمیل های مزاحم شما باید دو مرحله را انجام دهید تا از این به بعد این ایمیل ها به بهش اسپم بروند. در کنار امکان بلاک گزینه‌ “unsubscribe” در اپلیکیشن های جیمیل فعال شده است. از طریق این امکان می‌توانید مستقیما روی نسخه موبایل از گروه ایمیلی که تمایل ندارید خارج شوید.

 

اگر می خواهید هر دو امکان بالا را فعال کنید به قسمت بالای سمت راست ایمیل بروید و سه نقطه را انتخاب نمایید. وقتیکه این منو باز شد بر روی موبایل ، گزینه مورد نظر  را انتخاب کنید.

نگران نباشید. اگر بعد از بلاک کردن فرستنده‌ ایمیل از کارتان پشیمان شدید براحتی خواهید توانست با رفتن به بخش تنظیمات جیمیل آن‌ها را به حالت اول برگردانید و دیگر ایمیل ها جزو ایمیل های بلاک شده نباشند.

روش جالب بلاک کردن ایمیل های مزاحم

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید. شما میتوانید با این ترفند کامپیوتری به بلاک کردن ایمیل های مزاحم بپردازید. چون واقعا این ایمیل های مزاحم گاهی صفحه ما را بی نظم و شلوغ کرده و همچنین مطالعه ان وقت گیر است و ما را حسابی می رنجاند.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *