پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / موبایل / معرفی نرم افزار خوشنویسی آدوس شکسته نستعلیق

معرفی نرم افزار خوشنویسی آدوس شکسته نستعلیق

نرم افزار خوشنویسی آدوس موضوع این بخش از وبلاگ عارف رایانه است. با این نرم افزار میتوانید بدون استفاده از کامپیوتر هر متنی که دوست دارید با خطی بسیار زیبا روی عکسهای سیستم اندرویدی تان نوشته و در گوشی خود ذخیره کنید. سپس این عکس را در شبکه های اجتماعی هم میتوانید براحتی به اشتراک بگذارید.

مشخصات نرم افزار خوشنویسی آدوس

به گزارش وبلاگ عارف رایانه نرم افزار خوشنویسی آدوس یک قلم زیبای شکسته نستعلیق ایرانی برای گوشیهای اندروید است که ویژگیهای مثبت زیادی دارد.

مشکل ذخیره کردن متن مربوط به اندروید 6 با نرم افزار خوشنویسی آدوس رفع شد .

در نرم افزار خوشنویسی آدوس روی گوشیهای اندروید 6-بازدن دکمه ذخیره یک جعبه اجازه گیر باز می شود و اجازه ذخیره شدن فایل را از کاربر میگیرد. در اینجا با تایید شما متن و عکس ذخیره خواهد شد.

با کمک نرم افزار خوشنویسی آدوس دیگر برای نوشتن با قلم زیبای شکسته نستعلیق روی عکس احتیاجی به کامپیوتر ندارید.

با نرم افزار خوشنویسی آدوس روی گوشی موبایل خود به راحتی متن دلخواه خود را روی هرعکسی که دوست دارید با قلم شکسته نستعلیق بنویسید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

با شکسته نستعلیق ، زیبایی عکسهایتان چندبرابر خواهد شد و شما میتوانید به طور دلخواه عکسهایتان را ویرایش کرده و متن دلخواه را روی ان بنویسید.

نرم افزار آدوس اولین نرم افزار حرفه ای در زمینه خوشنویسی و خطاطی با قلم فوق العاده زیبای شکسته نستعلیق است. و در اواسط خرداد 95 در کافه بازار منتشر شد.

معرفی نرم افزار خوشنویسی آدوس شکسته نستعلیق

قابلیتهای نرم افزار خوشنویسی آدوس

1- در نرم افزار آدوس فقط با یک لمس می توانید حروف را به شکل های دیگر آن حرف مثل کشیده ، نیمه کشیده ، پیچی و غیره تغییر دهید…(مثلا حروف “ن” به چهار شکل مختلف در می آید)

2- حروف و کلمات را و نقطه ها و سرکش و سایر مخلفات هر کلمه را می توانید با انگشت و هم از طریق ابزار درونی نرم افزار خوشنویسی آدوس حرکت داده و جابجا کنید.

3- با نرم افزار آدوس هر قسمت از کلمه از نقطه ها تا بدنه حروف را می توانید به طور مستقل از سایر قسمتهای تغییر اندازه دهید.

4- از دیکر قابلیت های این نرم افزار میتوان به تغییر رنگ جز به جز همه حروف و کلمات به طورت مستقل از سایر قسمتهای جمله اشاره کرد.

5-پشتیببانی از ورود چندین جمله و همچنین وارد کردن عکس از گالری (به صورت کامل) به محیط کار از امکانات نرم افزار خوشنویسی آدوس است.

6-وارد کردن حروف بسیار پیجیده و زیبای از پیش طراحی شده به محیط کار . زیبایی کارهایتان با این قابلیت بسیار بیشتر خواهد شد.

7-ذخیره متن طراحی شده بدون پس زمینه و یا با پس زمینه که همان عکس دلخواهتان می باشد.

8-دارای پس زمینه های زیبای درون برنامه ای .

9-ارسال عکسهای خوشنویسی شده به تلگرام و اینستاگرام و… با یک اشاره

تغییرات آخرین نسخه نرم افزار خوشنویسی آدوس

حل مشکل تایپ کلماتی مانند “ببینیم” و “منتها” و همه کلمات مشابه که بیش از دو حرف”ب” کنار هم دارند

دسترسی‌ های نرم افزار خوشنویسی آدوس

مشاهدهٔ اتصالات شبکه

دسترسی کامل به اینترنت

پرداخت از طریق بازار

خواندن کارت حافظه

افزودن اطلاعات به حافظه داخلی

تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره نرم افزار خوشنویسی آدوس تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید. پیشنهاد می کنیم این نرم افزار را دانلود کرده و بر روی سیستم اندرویدی خود استفاده کنید.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *