پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / موبایل / نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس

نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس

نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس Genius Scan PDF Scanner موضوع این بخش از وبلاک عارف رایانه است. در این قسمت درباره کاربردها و ویژگیهای این برنامه اندرویدی اطلاعاتی را تقدیمتان می کنیم. این نرم افزار برنامه ای است که با کمک ان میتوانید برگه ها و یاد داشت های مختلف را اسکن کنید.

نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس Genius Scan PDF Scanner

معرفی نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس

به گزارش وبلاگ عارف رایانه نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس Genius Scan PDF Scanner یکی از برنامه های اندروید است که برای اسکن جزوات به کار می رود. خب مسلما همه ما گاهی نیاز داریم جزوه ای یا سندی را اسکن کرده و برای کسی بفرستیم. شاید با خود بگویید خب از برگه مورد نظر عکس می گیریم و می فرستیم.

ولی همانطور که میدانیدتصاویر گرفته شده با دوربین موبایل با وجود پیشرفتی که در دقت و کیفیت خود داشته اند گاهی نمی توانند یک صفحه را در سیمای تخت عکس برداری کند. یعنی برگه را با زاویه عکس برداری میکند و تصویر ان کامل خوانا نیست.

اما این خبر خوش را می دهیم که اگر می خواهید از اسناد خود یک نسخه اسکن شده داشته باشید از نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس Genius Scan PDF Scanner استفاده کنید بدون انکه نیاز مند اسکنر باشید. این نرم افزار اسکنر اندروید می تواند با شناسایی محدوده اطلاعات هر سند و با بررسی نور و رنگ محیط آن یک نسخه مشابه با اسناد اسکنن شده را به شما تحویل دهد.

نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس Genius Scan PDF Scanner می تواند انحنای موجود در برگه ها و حاشیه های بی استفاده را از تصویر حذف  کند و در نتیجه نسخه ای همانند اسناد اسکن شده را به صورت خروجی تصویری JPG و یا فایل PDF در گوشی شما ذخیره کند.

نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس Genius Scan PDF Scanner دارای تنظیمات گرافیکی پیشرفته ای برای بهبود رنگ بندی تصاویر و تصحیح میزانن نور میباشد که این گزینه هم جزو بهترین ویژگیهای ان است .

نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس Genius Scan PDF Scanner تصاویر را در انواع فرمت های مختلف برای شما ذخیره می کند و شما می توانید برای پشتیبان گیری از اسناد اسکن شده خود آن ها را به فضاهای ابری مانند Dropbox منتقل کنید و یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در این قسمت برخی دیگر از ویژگیهای نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس Genius Scan PDF Scanner را تقدیمتان می کنیم.

بیشتر بدانید : ویژگیهای فیلتر شکن فری گیت و معایب

ویژگی های نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس Genius Scan PDF Scanner

– قابلیت اصلاح زاویه پرسپکتیو

– امکان کروپ کردن قسمت های دلخواه

– امکان اشتراک گذاری عکس اسکن شده

– ذخیره بصورت فایل پی دی اف و jpg

– عدم کاهش کیفیت عکس

– رابط کاربری مناسب برنامه

مهم ترین تغییرات نسخه 4.1.1 نرم افزار اسکنر اندروید یا برنامه اسکنر جنیوس

– قابلیت انتخاب چند عکس همزمان

– امکان ویرایش اسناد بطور گروهی

– بهبود عملکرد کلی نرم افزار

– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار

امیدواریم از این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره این برنامه اسکنر بهره مند شده باشید. پیشنهاد می کنیم که این نرم افزار را دانلود کرده و برای اسکن فایل هایتان استفاده کنید.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *