پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / نرم افزار / ویژگیهای فیلتر شکن فری گیت و معایب

ویژگیهای فیلتر شکن فری گیت و معایب

وقتی شما با فیلتر شکن فری گیت کار میکنید نرم افزار اینترنت اکسپلورر سریع باز می شود و این نشان دهنده شروع فعالیت این نرم افزار است. برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را مطالعه کنید.

فیلتر شکن فری گیت یا فیلتر شکن freegate

معرفی برنامه فیلتر شکن فری گیت یا فیلتر شکن freegate

فیلتر شکن فری گیت جدید یا فیلتر شکن freegate یکی از فیلتر شکن های قدیمی است که امنیت خوبی دارد و تاکنون کسی درباره آلوده بودن این نرم افزار پرتابل چیزی نگفته است.

هنگامی که شما با فیلتر شکن فری گیت یا فیلتر شکن freegate به اینترنت وصل می شوید، برنامه اینترنت اکسپلورر به طور خودکار باز می شود و باز شدن ان به این معنی است که شما به پروکسی امن فیلتر شکن فری گیت وصل شده اید. اکنون میتوانید با خیال راحت بدون آشکارشدن هویت و محل خود، در اینترنت کشت و گذار کنید.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه در برخی از کشورها برخی شرکت ها با هدف دسترسی عموم مردم به اینترنت آزاد ، اقدام به تولید نرم افزارهایی میکنند تا بتواند سانسور دولت ها را دور بزند و اطلاعات آزاد را دراختیار همه کاربران قرار دهد.

فیلتر شکن فری گیت یا فیلتر شکن freegate برنامه ای است که اجازه می دهد تا میلیونها نفر از کاربران در چین، برمه، ایران، و سایر کشورهای تحت پوشش قوانین سانسور,  به اینترنت دسترسی آزادانه داشته باشند.

فیلتر شکن فری گیت یا فیلتر شکن freegate  به صورت قابل حمل این امکان را به کاربر میدهد که بتواند در هر جایی و با هر کامپیوتری که به اینترنت متصل است بدون نیاز به نصب نرم افزار فیلترینگ را دور بزند. و هدف اصلی برای مبارزه با سانسور اینترنت در چین است.

با فیلتر شکن فری گیت یا فیلتر شکن freegate ، فیلترینگ به راحتی قابل دور زدن است. فقط بر روی آیکون برنامه کلیک کنید و به پروکسی سرور به طور کاملا ناشناس وصل می شوید.

فیلتر شکن فری گیت یا فیلتر شکن freegate

برخی ویژگی های فیلتر شکن فری گیت یا فیلتر شکن freegate

· عبور از فیلترینگ سایت ها

· بسیار امن,ناشناس ماندن در اینترنت و هویت و محل شما مخفی می ماند

· کم حجم و پرتابل است و نیازی به نصب ندارد

· افت سرعت اینترنت محسوسی ندارد

· نیاز به تنظیمات خاصی ندارد

· سرعت بالا در وصل شدن به پروکسی امن

عبور از فیلترینگ سایت هایی که توسط فیلترچیان مسدود شده است

بسیار امن است، به ناشناس ماندن در اینترنت کمک می کند و هویت و محل شما مخفی
می ماند

کم حجم و پرتابل است و نیازی به نصب ندارد

افت سرعت اینترنت محسوسی ندارد

نیاز به تنظیمات خاصی ندارد

سرعت بالا در وصل شدن به پروکسی امن و بدون محدودیت در میزان استفاده

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره فیلتر شکن فری گیت یا فیلتر شکن freegate تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *