پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / نرم افزار / نرم افزار picasa پیکاسا نرم افزار ویرایش عکس ها

نرم افزار picasa پیکاسا نرم افزار ویرایش عکس ها

رم افزار پیکاسا با نمایش تصاویر بند انگشتی از تمام عکس ها به شما برای پیدا کردن عکس مورد نظر کمک زیادی میکند و لازم نیست برای دیدن عکسها تک تکشان را باز کنید و وقتتان گرفته شود. در این بخش برخی از مهمترین ویژگیهای نرم افزار picasa را تقدیمتان میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را مطالعه کنید.

 نرم افزار پیکاسا یا نرم افزار picasa یا نرم افزار ویرایش عکس

نرم افزار پیکاسا یا نرم افزار picasa یا نرم افزار ویرایش عکس

به گزارش وبلاگ عارف رایانه با کمک نرم افزار پیکاسا یا نرم افزار picasa این امکان برای شما فراهم میشود که تمام عکس های روی هارد دیسک خود را جست جو کرده و همه  را ویرایش بکنید . همچنین میتوانید ان ها را  با دیگران  هم به اشتراک بگذارید.

هر بار که نرم افزار پیکاسا یا نرم افزار picasa را اجرا میکنید، این برنامه با جستجو در میان تمامی فایل ها، تمام عکس های روی هارد را پیدا کرده و آنها را در دسته های خود قرار می دهد. همچنین این عکسها را برحسب تاریخ مرتب میکند.

ن

با کمک برنامه picasa شما قادر هستید عکس های خود را ویرایش کنید و آنها را از طریق سی دی، ایمیل و یا برنامه اشتراک عکس Hello برای دوستان خود ارسال بکنید.

یکی از مهمترین امکانات نرم افزار پیکاسا یا نرم افزار picasa امکان Web Albums است. با کمک این ویژگی شما میتوانید با وارد شدن به حساب خود در گوگل عکس های خود را از درون نرم افزار پیکاسا یا نرم افزار picasa به راحتی و تنها با یک کلیک در فضای شخصی خود آپلود نمایید.

همچنین میتوانید آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

ویژگیهای نرم افزار پیکاسا یا نرم افزار picasa یا نرم افزار ویرایش عکس

– پشتیبانی از بلاگر

– سادگی ویرایش تصاویر

– ارسال تصاویر به وسیله ایمیل

– جستجوی ساده و کارآمد میان تصاویر

– دسته بندی عکس های منتخب در پوشه دلخواه

– انتقال تصاویر از دوربین دیجیتال، اسکنر و … به برنامه

– نمایش تصاویر به صورت اسلاید و نگارش مستقیم بر روی CD

– و …

Google Picasa – a free software download from Google
Picasa is software that helps you instantly find, edit and share all the pictures on your PC. Every time you open Picasa, it automatically locates all your pictures (even ones you forgot you had) and sorts them into visual albums organized by date with folder names you know.
You can drag and drop to arrange your albums and make labels to create new groups. Picasa makes sure your pictures are always organized.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *