سه‌شنبه 28 مارس 2023

معرفی مرورگر yandex browser یا مرورگر یاندکس

مرورگر yandex browser به طرح اصلی کروم شباهت زیادی دارد، اما ویژگی مثبت مرورگر yandex browser ، صفحه ی new tab آن است که نمایی از ویندوز ۸ را به شما خواهد داد. در این بخش برخی از مهمترین امکانات مرورگر yandex browser را تقدیمتان می کنیم.

مرورگر yandex browser یا مرورگر یاندکس
مرورگر yandex browser یا مرورگر یاندکس

به گزارش وبلاگ عارف رایانه مرورگر yandex browser یا مرورگر یاندکس از انواع مرورگر های قوی هست . این مرور گر در کنار امنیت دارای امکانات زیاد دیگری هم هست . به عنوان مثال سرعت جست و جوی ان زیاد است . همچنین اگر شبکه ها قطع شود این مرور گر به کار خودش ادامه میدهد.

مرورگر yandex browser دارای محیطی آسان برای جستجو و گشت و گذار در اینترنت است. مرورگر yandex browser یا مرورگر یاندکس از همان موتوری استفاده میکند که گوگل کروم و سافاری برای خود استفاده میکنند، یعنی طرح موتور جستجوی webkit، و نتایج بر پایه منابع آزاد و در دسترس ارائه خواهد شد.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه نرم افزار yandex browser ویژگی دیگری بنام smart box را دارد .

این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا بطور همزمان آدرس یک سایت و جستجوی نظرات کاربران در زمینه مرتبط را پیدا کرده و اجرا کند، بدون اینکه مجبور شود صفحه جدیدی را باز نماید.

مرورگر yandex browser یا مرورگر یاندکس همانطور که گفتیم سرعت جست و جوی خیلی خوبی دارد و وقتیکه اتصال شبکه اینترنتی شما ضعیف است، فعال شده و کار خواهد کرد.

یکی از مهمترین ویژگیهای مرورگر yandex browser اینست که در مورد سایت های خطرناک که امکان به خطر انداختن امنیت ویندوز شما را دارند، اخطار دهد . همچنین فایل های بارگذاری شده را با kaspersky چک کرده و ویروس یابی بکند. پس این مرورگر امنیت کافی را خواهد داشت.

بیشتر بدانید : معرفی نرم افزار peazip برای فشرده سازی فایل

 

ادامه امکانات مرورگر yandex browser یا مرورگر یاندکس

مرورگر yandex browser امکان اضافه کردن، اتصال، یا حذف widget ها را هم دارد .این پنجره های widget شما را از آخرین خبرهای هواشناسی و ترافیک با خبر میسازد.

مرورگر yandex browser به کاربر اجازه میدهد تا نمای بک گراند صفحه را تعویض کند و از هر عکس یا تصویری  استفاده کند، از دیگر ویژگیهای این نرم افزار میتوان به ویژگی طبقه بندی کردن برنامه ها و امکاناتی نظیر نشانه گذاری ها، ترجمه صفحات، دسترسی همزمان به بوک مارک ها و … اشاره کرد.

تأکید اصلی مرورگر yandex browser بر حفاظت از اطلاعات مهم کاربر که دیگران اجازه ورود به آنرا ندارند، است . و این امر بوسیله کسب اجازه از شما هنگام بلاک شدن یا بازکردن cookie های صفحات اجرا شده، انجام خواهد شد.

مرورگر yandex browser موضوع این بخش از وبلاگ عارف رایانه بود. امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید. پیشنهاد می کنیم این مرورگر را دانلود کرده و از ان استفاده کنید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *