پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / موبایل / نرم افزار moboplayer برای پخش ویدیو در اندروید

نرم افزار moboplayer برای پخش ویدیو در اندروید

نرم افزار moboplayer  یکی از قدرتمندترین و بهترین پلیرهای فایل های تصویری برای اندروید است که امکانات بسیار زیادی هم دارد. همچنین فرمت های رایج زیرنویس مانند SRT, ASS, SAA  توسط این برنامه ویدیو پلیر پشتیبانی میگردد. برای کسب اطلاعات بیشتر از سایر امکانات ان ادامه مطلب را مطالعه کنید.

نرم افزار moboplayer پخش ویدیو در اندروید یا ویدیو پلیر اندروید
نرم افزار moboplayer پخش ویدیو در اندروید یا ویدیو پلیر اندروید

به گزارش وبلاگ عارف رایانه نرم افزار moboplayer  یکی از قدرتمندترین و بهترین پلیرهای فایل های تصویری برای اندروید است که امکانات بسیار زیادی هم دارد. نرم افزار moboplayer یکی از قدرتمندترین رقیب های MX Player شناخته شده است.

نرم افزار moboplayer امکان پخش انواع فرمت های مختلف  و همچنین امکان پخش کردن فیلم های اچ دی و فول اچ دی را به کاربرانش خواهد داد.

نرم افزار moboplayer از اکثر ( و شاید بتوان گفت تمام فرمت ها) فرمت های مختلف تصویری پشتیبانی می کند. شما می توانید با  نرم افزار moboplayer زیرنویس های با زبان های مختلف را به همراه فیلم خود اجرا بکنید. زیرنویس های مختلف با فرمت های SRT, ASS, و SAA توسط موبو پلیر پشتیبانی می شوند.

یکی دیگر از امکانات نرم افزار moboplayer به عنوان ویدیو پلیر اندروید قابلیت نمایش دادن زیرنویس های ثابت که در فیلم ها جاسازی شده اند میباشد که بسیار جالب است.

در این قسمت برخی از مهمترین ویژگیهای این برنامه را تقدیمتان می کنیم.

نرم افزار moboplayer پخش ویدیو در اندروید یا ویدیو پلیر اندروید

برخی ویژگی های نرم افزار moboplayer پلیر قدرتمند اندروید

یکی از ویژگیهای نرم افزار moboplayer امکان بستن کامل نرم افزار است که این ویژگی موجب جلوگیری از مصرف بیهوده باتری گوشی شما خواهد شد. در صورتیکه این ویژگی در بسیاری از پلیرها نمی باشد.

پشتیبانی و اجرای playlist های با فرمت m3u از دیگر ویژگیهای نرم افزار moboplayer است.

از دیگر امکانات نرم افزار moboplayer میتوان به امکان جلو و عقب بردن بسیار آسان و سریع فیلم ها و آهنگها اشاره کرد.

داشتن اکولایزر قدرتمند با تعدادی پیش فر و همچنین امکان پخش بسیاری از فرمت های فیلم و آهنگ که شما را از تبدیل فایل ها به هم بی نیاز می کند، از دیگر امکانات این پلیر اندروید است. (این پلیر کیفیت فایل ها را پایین نمی آورد)

به گزارش وبلاگ عارف رایانه اجرای زیر نویس فیلم ها (سازگار با انواع فرمت های زیر نویس نظیر : SRT, ASS, SAA,MKV, MPV, MOV و …) و پشتیبانی از ان توسط این برنامه امکان پذیر است.

بیشتر بدانید : نرم افزار kmplayer برای پخش فیلم و آهنگ

امکان انتخاب آهنگها و فیلم ها به صورت دسته ای و از روی فولدرها

رابط کاربری بسیار خوب و آسان برای ساخت انواع playlist ها

یادآوری آخرین فایل اجرا شده و فایل های مورد علاقه شما ( که بیشتر پخش شده اند)

search فوق العاده قوی و سریع فایلها و آهنگها و فیلمها

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید. پیشنهاد میکنیم حتما این برنامه را دانلود کرده و بر روی سیستم عامل اندروید خود نصب کنید.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *