پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / معرفی برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید

معرفی برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید

برنامه lucky patcher یکی از برنامه های هک کردن اندروید است. این نرم افزار دستگاه شما و برنامه هایش را اسکن میکند و در نهایت محدودیت هایش را از بین میبرد. در وبلاگ عارف رایانه مهمترین خصوصیات برنامه lucky patcher را تقدیمتان می کنیم. امیدواریم که از مطالعه این مطالب بهره کافی را ببرید.

برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید

خصوصیات برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید

برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید یا برنامه لاکی پچر اندروید ابتدا همه برنامه ها و بازی های دستگاه شما را اسکن میکند . سپس به راه حل هایی برای رفع محدودیت اشکالات ان پیدا میکند.

 به گزارش وبلاگ عارف رایانه شاید اصلی ترین وظیفه نرم افزار هک اندروید یا برنامه لاکی پچر اندروید حذف لایسنس مربوط به برنامه ها برای استفاده راحت تر شما باشد. شما براحتی میتوانید با دانلود برنامه lucky patcher کارهایی مثل حذف تبلیغات و .. را به سرانجام برسانید.

خب همینطور که میدانید از زمان عرضه اندروید تا کنون حدودا  ۹ سال می گذرد. از روز اول تا الان کاربران ایرانی به دنبال راه هایی برای فرار از پرداخت پول چه در زمینه خرید برنامه ها و بازی های اورجینال چه در پرداخت های درون برنامه ای بوده اند.

باید بدانید که ( برای ما کاربران ایرانی ) با عرضه نسخه های کرک شده در مارکت های متفرقه بخش اول مشکلات یعنی پرداخت هزینه برای خرید برنامه ها و بازی ها تقریبا رفع گردیده است.

و همچنین درباره راه حل پرداخت درون برنامه ای، اعم از خرید سکه و آزاد سازی مراحل جدید باید به شما برنامه lucky patcher را پیشنهاد بدهیم. معرفی نرم افزار مرورگر کومودو دراگون را هم بخوانید.

تغییرات و پیشرفتهای نسخه جدید برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید

+ رفع ایرادات جزئی این نرم افزار در نسخه جدید ان انجام شده است.

+به گزارش مجله اخبار کامپیوتر کرش برنامه در اندروید ۵ برطرف شده است.

+ افزایش سرعت از ویژگیهای جدید نسخه جدید برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید است.

+ افزایش سازگاری با بازی های جدید هم از دیگر ویژگی این نرم افزار کاربردیست.

+ رفع تشخیص لاکی پتچر توسط برنامه ها و درخواست حذف این برنامه توسط برنامه هایی که پرداخت درون برنامه ای دارند

+ ویرایش حرفه ای و اختصاصی برای فارسروید

+ رفع مشکل قسمت (Hex-Custom Patch)

+ رفع باگ از فریمور ویرایشی

+ اپدیت کاستوم پچ ها

+ رفع باگ های نسخه ی قبلی

+ اضافه شدن ویجت جدید

+ اپدیت قسمت ترجمه

+ رفع کرش در برخی از دیوایس ها

آموزش کلی برنامه lucky patcher یا نرم افزار لاکی پچر و کرک کردن برنامه های اندروید

پس از اجرای نرم افزار لاکی پچر لیست برنامه های نصب شده در گوشی خود را می بینید. هر کدام از انها دارای یک رنگ هستند. این رنگ ها هر کدام مفهوم خاصی دارد که در زیر به ان اشاره می کنیم :

برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید

رنگ سبز : رنگ سبز در اینجا نشان دهنده این است که برنامه lucky patcher دارای شانس بسیار بالایی برای پچ شدن میباشد.

رنگ زرد : رنگ زرد نشان دهنده اینست که برنامه مورد نظرتان دارای پچ اختصاصی است و اگر ورژن برنامه نصب شده با پچ آن هماهنگ باشد برنامه 100% کرک خواهد شد.

رنگ آبی روشن : رنگ آبی روشن نشان دهنده اینست که برنامه مورد نظرتان دارای تبلیغات گوگل است و می توان با پچ کردن تبلیغات را حذف کرد.

رنگ صورتی : رنگ صورتی هم در این قسمت این معنی را می دهد که برنامه مورد نظرتان در لیست بوت قرار دارد و با بالا آمدن اندروید به صورت خودکار اجرا می شود.

رنگ بنقش کم رنگ : رنگ بنفش کمرنگ بیان میکند که این برنامه دارای پرداخت درون برنامه ای است و شانس این را دارید که پرداخت های تقلبی را انجام دهید.

رنگ قرمز : رنگ قرمز هم بدان معنی است که که این برنامه پچ نمی شود و هیچ شانسی برای کرک کردن آنها وجود ندارد.

رنگ نارنجی: رنگ نارنجی بدین معنی است که این برنامه یک برنامه سیستمی اندروید است و در پچ کردن آن باید دقت کنید و ممکن است گاها برنامه دچار اختلال در کارکرد شود.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره برنامه lucky patcher تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد می کنیم ان را دانلود کرده و در سیستم خود استفاده کنید.

درباره

یک دیدگاه

  1. عالی بود فقط میخواستم بپرسم که با این برنامه میشه درگاه های پرداخت پول ومحدودیت رو فعال کرد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *