پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / رایانه / نرم افزار google sketchup و یا نرم افزار طراحی سه بعدی

نرم افزار google sketchup و یا نرم افزار طراحی سه بعدی

نرم افزار google sketchup و یا نرم افزار طراحی سه بعدی یکی از نرم افزارهای کاربردی و قوی با هدف طراحی و ساخت اشکال سه بعدی میباشد. شما با کمک  نرم افزار google sketchup براحتی میتوانید مدل های سه بعدی را طراحی کنید. این نرم افزار کاربردی محصول کمپانی معروف گوگل است و بسیاری از طراحان از آن برای ساخت مدل های سه بعدی مجازی بهره می گیریند.

برنامه طراحی سه بعدی یا نرم افزار google sketchup

نرم افزار google sketchup و یا نرم افزار طراحی سه بعدی

به گزارش وبلاگ عارف رایانه در نرم افزار google sketchup و یا نرم افزار طراحی سه بعدی ابزارهایی وجود دارد که به شما توانایی طراحی و ساخت مدلهای سه بعدی از خانه ، آلونک ، عرشه کشتی ، سازه های چوبی و حتی سفینه فضایی را می دهد.

تمام ابزارهایی را که یک دانشجو برای طراحی مدل سه بعدی پروژه خود به آنها نیاز دارد در نرم افزار طراحی سه بعدی google sketchup وجود دارد.

از دیگر امکانات نرم افزار طراحی سه بعدی google sketchup ، امکان ایجاد طراحی های دو بعدی ، ساخت مدل های هوشمند با قابلیت ایجاد نماها و زاویه های مختلف و … است.

امکان جستجو در پایگاه داده های بزرگ مدلهای سه بعدی گوگل یک ویژگی دیگرنرم افزار طراحی سه بعدی google sketchup است که شما با کمک آن می توانید به جستجوی دقیق اطلاعات طرح خود در گوگل بپردازید.

برخی از ویژگیهای نرم افزار google sketchup و یا نرم افزار طراحی سه بعدی

– نرم افزار google sketchup و یا نرم افزار طراحی سه بعدی دارای تمام ابزارهای طراحی مدل های مختلف سه بعدی میباشد و میتواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کند.

– امکان جستجو در میان پایگاه داده بزرگ مدلهای سه بعدی گوگل از دیگر ویژگیهای نرم افزار google sketchup و یا نرم افزار طراحی سه بعدی است.

– نرم افزار google sketchup  امکان اضافه کردن بافت های جدید به مدلها یا ساخت بافت جدید را به شما خواهد داد.

– نرم افزار طراحی سه بعدی دارای قابلیت به اشتراک گذاری مدلهای خلق شده با کاربران سراسر جهان میباشد.

– امکان خلق ، تغییر ، چرخش و تغییر مقیاس اشکال هندسی.

بیشتر بدانید : معرفی برنامه lucky patcher یا نرم افزار هک اندروید

 – یکی از مهمترین ویژگیهای نرم افزار طراحی سه بعدی google sketchup امکان اضافه کردن سایه برای هر مدلی بر روی زمین میباشد.

– قابلیت بروز رسانی نرم افزار از اینترنت از دیگر ویژگیهای این نرم افزار است.

– داشتن محیط زیبا و کاربرپسند ، سازگار با ویندوز های مختلف ، داشتن حجم مناسب و کاربرد آسان هم جزو مهمترین امکانات نرم افزار طراحی سه بعدی google sketchup است.

– امکان طراحی و ساخت مدل های سه بعدی و مجازی.

نرم افزار google sketchup و یا نرم افزار طراحی سه بعدی موضوع این بخش از وبلاگ عارف رایانه بود. اگر میبینید که این برنامه و ویژگیهای ان به درد شما میخورد همین الان ان را دانلود کرده و از ان استفاده کنید.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *