شنبه 2 مارس 2024

نرم افزار dexpot برای ساخت دسکتاپ مجازی

نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی این امکان را برای شما فراهم میکند که بتوانید چند دسکتاپ به طور همزمان در ویندوز خودتان ایجاد کنید. با این کار گویی چند مانیتور دارید و براحتی میتوانید از شلوغی دسکتاپتان رها شوید. حتی با نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی شما قادرید بگویید کدام پنجره ها در کدام دسکتاپ باز بشوند . با نرم افزار dexpot شما فضای کاری بیشتری دارید و دسکتاپتان نظم بیشتری دارد.

نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی
نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی

نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی

نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی برنامه ای است که به شما کمک می کند تا چند دسکتاپ مجازی هم زمان داشته باشید و نظم و ترتیب به دسکتاپ شلوغتان برگردد. اگر شما دسکتاپ شلوغی دارید و می خواهید چند صفحه دسکتاپ متفاوت داشته باشید، میتوانید از نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی استفاده کنید. با این نرم افزار به راحتی می توانید چندین دسکتاپ مجازی ایجاد کنید و خیلی آسان با دسکتاپ ها کار کنید.

کار با نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی هم اسان است و اصلا نگران کار کردن با ان نباشید.

نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی نرم افزاری رایگان است که این امکان را برای شما فراهم میکند که بیش از ۲۰ دسکتاپ مجزا با والپیپرها، اسکرین سرورهای مستقل و تنظیمات دلخواه داشته باشید.

شما میتوانید از هر یک از این دسکتاپ ها برای اهداف گوناگون خود همچون استفاده از یک دسکتاپ برای کار بر روی اسناد، استفاده از دسکتاپ دیگر برای جست و جو در اینترنت، استفاده از دسکتاپ دیگر برای انجام بازی و … استفاده کنید.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه شما با کمک نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی این امکان را دارید که به اسانی با استفاده از کلید های میانبری که خودتان تعریف کرده اید از دسکتاپی به دسکتاپ دیگر بروید.

پس متوجه شدیم که نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی نرم افزار بسیار خوب بهینه سازی و افزایش سرعت ویندوز برای سیستم عامل ویندوز میباشد و میتواند به کار ما نظم و ترتیب زیادی بدهد.

بیشتر بدانید : معرفی نرم افزار مرورگر کومودو دراگون

با استفاده از نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی شما میتوانید برای سوئیچ کردن بین هر دسکتاپ یک کنترل ترکیبی به نرم افزار معرفی کنید تا کار را برایتان راحت کند.

از ویژگی هاینرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی میتوان به امکان گسترش نرم افزار با استفاده از پلاگین ها, استفاده کم از منابع سیستم, گذاشتن افکت ها سه بعدی برای دسکتاپ, رفع بسیاری از باگ ها نسبت به نسخه های پیشین و غیره اشاره کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی

– پشتیبانی از چندین زبان زنده ی دنیا

– دارای حجم بسیار اندک

– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

– امکان ایجاد ۲۰ دسکتاپ دلخواه با تنظیمات دلخواه و مستقل

– امکان سوئیچ کردن بین دسکتاپ ها با استفاده از کلید های میانبر تعریف شده

– امکان گسترش آن با استفاده از پلاگین ها

– امکان زیباسازی دسکتاپ ها با استفاده از افکت های ۳ بعدی جذاب

– استفاده ی بسیار کم از منابع سیستم

– استفاده ی بسیار آسان و راحت حتی برای کاربران مبتدی

– بهبود باگ ها و مشکلات نسخه های قبلی در نسخه ی جدید

– و …

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره نرم افزار dexpot یا نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. پس اگر واقعا دسکتاپتان شلوغ است سعی کنید حتما برای نظم دهی به کارهایتان از این نرم افزار استفاده کنید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *