پنج‌شنبه 29 فوریه 2024

معرفی نرم افزار مرورگر کومودو دراگون

 نرم افزار مرورگر کومودو دراگون برگرفته از گوگل کروم است با این تفاوت که باگ های کروم را ندارد و سرعت بارگذاری صفحات بطور کاملا چشمگیر بیشتر شده است. یعنی این مرورگر با توجه سرعت بالا امنیت فوق العاده نیز دارد.
معرفی نرم افزار مرورگر کومودو دراگون
معرفی نرم افزار مرورگر کومودو دراگون

نرم افزار مرورگر کومودو دراگون مرورگر اینترنت سریع  Comodo Dragon Internet Browser

نرم افزار مرورگر کومودو دراگون یا نرم افزار comodo dragon مرورگری بر مبنای فناوری کرومیوم (Chromium) است. این نرم افزار همه ویژگیهای کروم را در کنار سطح بی نظیری از امنیت و محافظت از حریم خصوصی در اختیار شما می گذارد.

نرم افزار مرورگر کومودو دراگون یا نرم افزار comodo dragon آخرین و جدیدترین تکنولوژی کرومیوم را در دارد و حتی آن را با هدف رسیدن به یک مرورگر مطلوب و مطمئن، ارتقاء بخشیده است.

نرم افزار comodo dragon یک مرورگر بسیار سریع و قدرتمند برای وبگردی و باز کردن صفحات اینترنتی است.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه با کمک این برنامه هر سایتی را که بخواهید میتوانید باز کنید. با استفاده از این مرورگر دیگر امکان از دست رفتن اطلاعات و آلوده شدن به برنامه های مخرب وجود ندارد. سایت سازنده این برنامه ادعا می کند که این مرورگر بسیار ایمن است و می تواند امنیت کاربران را کاملا تضمین کند.

هبود امنیت در پایه موتور کرونیوم , شناسایی سریع تکنولوژی SSL , دسترسی سریع به وب سایتها , توقف کوکیها و بهبود امنیت در حریم خصوصی در حالت Incognito , پایداری بیشتر و استفاده کمتر از حافظه سیستم و … از ویژگیهای مهم نرم افزار کومودو دراگون یا نرم افزار comodo dragon است.

بیشتر بدانید : رپورتاژ آگهی چیست ؟ | نمونه رپورتاژ آگهی | رپورتاژ خبری ارزان

از قابلیت های ویژه نرم افزار مرورگر کومودو دراگون میتوان به قابلیت سازگازی با انواع پروتکل های استاندارد وب اشاره کرد که در آن این مشکل رفع شده است.

سازگاری نرم افزار مرورگر کومودو دراگون با پروتکل ایمنی SSL به کاربران این ایمنی را داده است تا در وب سایت های پرداخت الکترونیکی با خیالی راحت کارهای بانکی خود را انجام دهند .

معرفی نرم افزار مرورگر کومودو دراگون
معرفی نرم افزار مرورگر کومودو دراگون

قابلیت های کلیدی نرم افزار مرورگر کومودو دراگون یا نرم افزار comodo dragon

 

– یکی از مهمترین ویژگیهای نرم افزار مرورگر کومودو دراگون یا نرم افزار comodo dragon بهبود ویژگی محافظت از حریم خصوصی نسبت به کرومیوم است.

– تشخیص آسان SSL Certificate هم از دیگر امکانات این مرور گر امن سریع است.

– دسترسی سریع به وب سایت ها

– ثبات بیشتر و استفاده کمتر از حافظه کامپیوتر

– متوقف سازی کوکی های ناشناس به منظور حفظ امنیت بیشتر

– استفاده آسان از این نرم افزار هم یکی از ویژگیهای مثبت ان است.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره ویژگیهای نرم افزار مرورگر کومودو دراگون یا نرم افزار comodo dragon در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *