شنبه 30 سپتامبر 2023

معرفی یک برنامه آلارم برای اندروید Glimmer luminous

برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock یکی از برنامه های کاربردی و مفید است که اگر اهل برنامه ریزی باشید حتما به درد شما میخورد. اگر علاقه مندید با خصوصیات این نرم افزار اشنا شوید ادامه مطلب را در این بخش از وبلاگ عارف رایانه مطالعه کنید.

برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock
برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock

برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock

برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock یکی از برترین نرم افزارهای آلارم و زنگ بیدار باش است که برای گوشی استفاده می شود.

برنامه آلارم برای اندروید یا Glimmer (luminous alarm clock) یکی از نرم افزارهای بیدار باش است که به آرامی شما را از خواب بیدار میکند. برنامه Glimmer luminous alarm clock ۳۰ دقیقه قبل از زمان آلارم کم کم نور صفحه نمایش را زیاد میکند تا شمت به ارامی از خواب بیدار شوید. در بین این روشن شدن صفحه نمایش، امکان پخش صدای پرندگان هم هست و درصورتی که پس از گذشت ۱ دقیقه از زمان آلارم بیدار نشوید، صدای بلندی پخش می‌کند تا مطمئن شود بیدار شده اید. از ویژگیهای بیدار شدن با نور آنست که اگر جهت صفحه نمایش به طرف شما باشد، بقیه افراد ی که در اتاق هستند بیدار نمی شوند.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه قابلیت جالب برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock نسبت به بقیه نرم افزارهای آلارم اینست که وقتی شما با این نرم افزار ساعتی را برای بیدار شدن تنظیم می کنید در ابتدا این نرم افزار دقایقی زودتر از رسیدن به زمان آلارم ، صفحه گوشی اندرویدتانرا بدون کوچکترین صدایی روشن می کند .

این نور کم کم زیاد می شود تا حدی که که ممکن است تا این مرحله هم به علت تاریکی محیط مثلا در ساعات اولیه صبح به راحتی بیدار شوید و زنگ و صدای گوشی شما اطرافیانتان را از خواب دیگر بیدار نکند.

ولی خب اگر با نور بیدار نشدید برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock کم کم با نزدیک شدن به زمان بیدارباش انواع زنگ و صدای پرندگان را برای شما پخش میکند و در آخر هم طوری زنگ می زند که مطمئن باشید هر انسان سنگین خوابی را از خواب بلند می کند. نرم افزار همچنین قادر به فهمیدن ساعات روز و ساعت شب است و خود را مطابق با آن تنظیم خواهد کرد.

در این بخش از وبلاگ عارف رایانه مهمترین ویژگیهای برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock را تقدیمتان می کنیم. آموزش تصویری حذف تیک دوم در تلگرام را بخوانید.

ویژگیهای برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock

بهینه سازی شده برای انواع گوشی ها و تبلت های اندرویدی

قابلیت پخش موزیک موردنظر قبل از صدای زنگ

هشدار برای زمان خواب

قابلیت فعالسازی حالت شب

امکان غیرفعال کردن صداها برای داشتن خوابی راحت

امکان تنظیم پس زمینه آلارم

پس مهمترین ویژگی و تفاوت برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock با سایرنرم افزارهای بیدار کننده اینست که راس ساعت زنگ نمیزند . بلکه از قبل نور صفحه گوشی را روشن کرده و کم کم نور را زیاد میکند تا بلکه ما با همان نور بیدار شویم و دیگران با صدای زنگ بیدار نشوند.

اما اگر بیدار نشدیم راس ساعت زنگ میزند و اگر باز هم بیدار نشدیم صدایش بلند تر می شود تا حدی که حتما ما بیدار شویم.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره برنامه آلارم برای اندروید یا برنامه Glimmer luminous alarm clock تقدیمتان کردیم بهره مند شده باشید.

 

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *