نرم افزار پاکسازی رجیستری یا نرم افزار avs registry cleaner یک نرم افزار جامع و کامل و مفید برای پاکسازی رجیستری میباشد. حتما میدانید که با پاکسازی هسته ویندوز و رجیستری ویندوز سرعت و کارآیی ویندوز به شدت افزایش می یابد. برای استفاده از نرم افزار پاکسازی رجیستری یا نرم افزار avs registry cleaner  تنها با چند کلیک ساده کل فایل های رجیستری اسکن میشود و فایل هایی کم کم که در طول مدت استفاده از ویندوز ایجاد شده ولی اضافه هستند ، حذف می شود.

نرم افزار پاکسازی رجیستری یا نرم افزار avs registry cleaner نه تنها رجیستری را پاک میکند بلکه فایل های ایجاد شده از وبگردی ، فایلهای اضافی که توسط نرم افزارهای کاربردی دیگر تولید شده اند را پاکسازی میکند.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه حذف و پاکسازی کامل هارد دیسک هم جزو کارکردهای انست.  دارای حجم مناسب و سرعت بسیار بالا برای اسکن سیستم است و قادر است براحتی فایل های اضافی را حذف و نابود نماید.

بسیاری از ما مشکلاتی در رجیستری داریم که اکثرا هم خللی در کار ویندوز ایجاد میکنند. شما میتوانید با کمک این نرم افزار فایل های اضافی را پاک کرده و سرعت سیستم تان را بهبود بخشید.