جمعه 19 آوریل 2024

نرم افزار مکان یاب برای اندروید phone tracker

نرم افزار مکان یاب برای اندروید یا نرم افزار phone tracker موضوع این بخش از وبلاگ عارف رایانه است. شما به کمک نرم افزار مکان یاب برای اندروید یا نرم افزار phone tracker براحتی میتوانید موقعیت و مکان طرف مقابل مثل همسر ، فرزند و … را بر روی نقشه پیدا کنید. این نرم افزار برای والدین هم بسیار مناسب است.

امیدواریم از مطالبی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه تقدیمتان می کنیم بهره کافی را ببرید.

نرم افزار مکان یاب برای اندروید یا نرم افزار phone tracker

به گزارش وبلاگ عارف رایانه نرم افزار مکان یاب برای اندروید یا نرم افزار phone tracker برنامه ای با هدف مکان یابی افراد مختلف مثل دوستان، افراد خانواده، همسر، کودکان و … به کمک موبایل است. با استفاده از نرم افزار مکان یاب برای اندروید یا نرم افزار phone tracker براحتی قادر هستید مکان افراد را از روی نقشه بیابید. این کار با استفاده از گوشی های اندروید و IOS امکان پذیر است.

ویژگی های نرم افزار مکان یاب برای اندروید یا نرم افزار phone tracker
ویژگی های نرم افزار مکان یاب برای اندروید یا نرم افزار phone tracker

یکی از مهمترین ویژگیهای نرم افزار مکان یاب برای اندروید یا نرم افزار phone tracker مسیریابی مخاطبین گوشی بر روی نقشه است.

گوگل تاک به همراه پیام تصویری

نرم افزار phone tracker امکان ارسال پیام و دریافت در هنگام مشاهده مکان میباشد.

عدم ضبط شدن مکان افراد و نمایش دادن مکان افرادی که اجازه این کار را به شما بدهند.

نمایش دادن مسافت شما از کسی که مسیریابی می کنید هم جزو امکانات نرم افزار مکان یاب برای اندروید  میباشد.

از دیگر امکانات نرم افزار مکان یاب برای اندروید  جست و جو برای یافتن مکانی در نزدیکی کسی که مکان یابی می کنید گزارش شده است.

به اشتراک گذاری Place Note

 بیشتر بدانید : نرم افزار ضبط صدا مخفیانه sc secret recorder pro

اگر شما قصد دارید مکان شخصی از مخاطب هایتان را پیدا کنید ، از نرم افزار phone tracker کمک بگیرید. این برنامه اینکار را با استفاده از جی پی اس گوشی شخص مقابل برایتان انجام میدهد. البته این کار تنها با دادن اجازه دسترسی شخص مقابل انجام خواهد شد و بدون آن که شخص مقابل برای این کار موافقت کند، نمیتوانید این کار را بکنید.

مثلا والدین میتواند ان را بر گوشی خود و فرزندشان نصب کرده و از ان برای یافتن موقعیت فرزنده بهره مند شوند.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره نرم افزار مکان یاب برای اندروید یا نرم افزار phone tracker تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد میکنیم اگر احساس میکنید به این نرم افزار نیازمندید سریعا ان را دانلود کرده و از ان استفاده کنید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *