نرم افزار ضبط صدا مخفیانه یا نرم افزار sc secret recorder pro یکی از نرم افزارهای جالب برای ضبط کردن صدا ان هم به صورت مخفیانه است.  برای اینکار فقط کافیست که نرم افزار ضبط صدا مخفیانه یا نرم افزار sc secret recorder pro را روی گوشی تان نصب کرده و ان را در محل مورد نظر قرار دهید.

سپس به گوشی یک اس ام اس میدهید و به صورت خودکار صدا ضبط می شود. بدون اینکه طرف مقابل متوجه شود.

همچنین اگر مجددا یک اس ام اس به ان گوشی بدهید ضبط کردن صدا توقف می کند. البته نسخه رایگان این برنامه حذف شده است و فقط شما میتوانید نسخه پولی ان را دریافت کنید.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه تاکنون برنامه های زیادی جهت ضبط صدا در اندروید معرفی شده است. نرم افزار ضبط صدا مخفیانه یا برنامه sc secret recorder pro هم یکی از این برنامه هاست که برای ضبط صدا در اندروید طراحی شده است اما این برنامه یک قابلیت منحصر به فرد دارد وان هم اینست که با کمک ان میتوانید صدا را به صورت مخفی ضبط کنید تا طرف مقابلتان نفهمد.

نرم افزار ضبط صدا مخفیانه یا نرم افزار sc secret recorder pro می تواند توسط پیامک کنترل شود به این معنا که می توانید برنامه را بر روی گوشی خود یا دیگران نصب کنید و سپس گوشی را در محل مورد نظر قرار دهید. سپس یک پیامک به گوشی ارسال کنید تا ضبط صدا به صورت مخفیانه انجام شود. همچنین با ارسال پیامک دیگری می توانید عملیات را متوقف کنید.

این برنامه از پلی استور حذف شده است اما ما آخرین نسخه پولی آن موجود می باشد که براحتی میتوانید ان را دانلود کنید.

نرم افزار ضبط صدا مخفیانه یا نرم افزار sc secret recorder pro نرم افزار ضبط صدا مخفیانه یا نرم افزار sc secret recorder pro نرم افزار ضبط صدا مخفیانه یا نرم افزار sc secret recorder pro نرم افزار ضبط صدا مخفیانه یا نرم افزار sc secret recorder pro

بیشتر بدانید : تصاویر آموزش ریکاوری فایل های حذف شده

ویژگی های نرم افزار ضبط صدا مخفیانه یا برنامه sc secret recorder pro

  • ضبط صدا با کیفیت بالا یکی از ویژگیهای عالی این نرم افزار است.
  • مخفی شدن برنامه در حین ضبط صدا هم که جزو مهمترین امکانات ان برای ضبط صدای مخفی است.
  • قابلیت کنترل برنامه از طریق ارسال پیامک
  • قابلیت ضبط صدا در زمان تعیین شده

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره نرم افزار ضبط صدا مخفیانه یا نرم افزار sc secret recorder pro تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید.