پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / موبایل / آیفون فراری و آیفون 8 بزودی می اید

آیفون فراری و آیفون 8 بزودی می اید

آیفون فراری و احتمالا آیفون 8 نام گوشی بعدی شرکت اپل است. به گزارش وبلاگ عارف رایانه شرکت اپل گوشی بعدی خود را  که سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه خواهد شد با نام  آیفون فراری وارد بازار می کند .

به گزارش وبلاگ عارف رایانه شرکت اپل قصد دارد سال ۲۰۱۷، آیفون های خود را در ۳ مدل به کد های D20، D21، D22  به بازار عرضه نماید. دو مدل D21 و D22 مربوط به آیفون های ۷s و ۷s Plus میباشد که هنوز اپل تصمیم نگرفته است آن ها را با نام  آیفون ۷s وارد بازار کند یا با نام آیفون ۸. اما نام مدل D20 را اپل، “Ferrari” آیفون فراری گذاشته است.

آیفون فراری جدیدترین گوشی اپل
آیفون فراری جدیدترین گوشی اپل

آیفون فراری جدیدترین گوشی اپل

آیفون فراری “Ferrari” دارای ویژگیهای صفحه نمایش خمیده، بدون درگاه یواس‌بی (دارای شارژر وایرلس)، صفحه نمایش OLED با دکمه Home و حسگر اثر انگشتی که در زیر صفحه نمایش قرار گرفته است میباشد.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه cnBeta به مدرکی دست یافته است که نشان میدهد شرکت اپل از حداقل ۳ مدل آیفون جدید در سال ۲۰۱۷ میلادی رو نمایی می کند.

بر اساس این مدرک؛ دو مدل از آیفون‌های جدید با کد D20 و D21 نام‌گذاری شده‌اند که احتمال می‌رود مربوط به مدل‌های 7S و 7S Plus باشند، اما سومین مدل موجود در این مدرک، علاوه بر آنکه با کد D22 نام‌گذاری شده است و در قسمت‌هایی از  مدرک با نام فراری به آن اشاره می‌شود.

جالب است بدانید که بر اساس شایعات می‌توان حدس زد که این نام، معرف پرچم‌دار جدید کوپرتینویی‌ها است و این امر تا حدودی این نام‌گذاری را توجیه می‌کند. البته بسیار بعید است که پرچم‌دار جدید اپل ارتباطی با مارانلو و طراحی‌های فراری داشته باشد و احتمالا این نام‌گذاری تنها اشاره‌ای به پرچم‌دار بودن این مدل دارد.

اگر شایعات مربوط به آیفون ۸ درست باشند، آیفون جدید به‌جای LCD به یک نمایشگر AMOLED مجهز خواهد بود، حاشیه‌ی صفحه‌ی نمایش حذف می‌شود و بدنه‌ی آن جنس شیشه‌ای خواهد داشت. علاوه بر تغییرات ظاهری آیفون فراری ، شاهد تغییرات سخت‌افزار آن نیز خواهیم بود. به گزارش AppleInsider، مادربورد آیفون فراری از دو قسمت مستقل تشکیل شده است.

یک قسمت به عملکرد سخت‌افزاری آیفون فراری اختصاص دارد و قسمت دیگر اجزای مربوط به سیستم WiFi و Cellular را در خود جای خواهد داد.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. به امید ورود گوشی آیفون فراری به بازار ایران .

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *