پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / شبکه و اینترنت / نحوه فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام

نحوه فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام

شبکه های اجتماعی مثل تلگران ، اینستاگرام و … ویژگیهای خوبی برای ما دارند. یکی از ویژگیهای انها خاصیت بلاک است. مثلا اگر مزاحمی داشته باشیم میتوانیم او را بلاک کنیم تا دیگر به ما دسترسی نداشته باشد. همچنین دیگران هم میتوانند ما را بلاک کنند. حال چگونه بفهمیم دیگران در اینستاگرام ما را بلاک کرده اند ؟ در این بخش از وبلاگ عارف رایانه اطلاعاتی را در باره نحوه فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام در اختیارتان می گذاریم.

بلاک شدن در اینستاگرام چگونه معلوم می شود ؟

بلاک شدن در اینستاگرام ممکن است برای هر کدام از ما اتفاق بیفتذ. شاید حتی وقتی برای کسی مزاحمت ایجاد نکرده ایم طرف مقابل به هر دلیلی مثلا نشناختن ما یا از سر لجبازی ما را بلاک کند. اما ما چگونه مطمین شویم بلاک شده ایم ؟

بلاک شدن در اینستاگرام
بلاک شدن در اینستاگرام

مراحل فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام

1- نحوه فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام اینگونه است که در اولین مرحله اگر شک دارید که “شخص خاصی” شما را در اینستاگرام بلاک کرده یا نه باید اکانتش را در صفحه جست‌ و‌ جوی اینستاگرام، جست‌ و‌ جو نمایید. اگر نامش اشکار نشد او شما را بلاک کرده است. مگر اینکه نام اکانت او را درست وارد نکرده باشید .

2- همچنین امتحان کنید و سعی کنید او را follow کنید.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه اگر شخص خاصی را قبلا فالو کرده اید و الان دوباره میتوانید او را فالو کنید احتمالا جواب مثبت است و او شما را بلاک کرده است.

اگر می‌توانید وارد صفحه او در اینستاگرام شوید ولی با انتخاب گزینه Follow هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد، یا اینکه وقتی Follow را انتخاب می‌کنید عبارت Following ظاهر می‌شود ولی وقتی چند دقیقه بعد به صفحه او دوباره سر میزنید با زهم گزینه Follow ظاهر می‌شود نه Following، شما متاسفانه بلاک شده‌اید

3- در لیست کسانی که در اینستاگرام آن‌ها را دنبال می‌کنید به دنبال اسم او بگردید. آیا اسم او وجود ندارد؟ یا او شما را فقط از لیست دنبال‌کنندگانش حذف کرده یا بلاکتان کرده.

4- او را Mention کنید.

اگر احساس می‌کنید که او شما را بلاک کرده ولی این بلاک کردن صرفا از روی اشتباه یا یک تصادف بوده، به او تلنگری بزنید. زیر یکی از عکس‌هایی که ارسال می‌کنید او را Mention کنید.

به این صورت که ابتدا یک علامت @ و سپس اسم اکانت آن شخص را وارد کنید. مثلا اینجوری: ali361@

اینستاگرام به طور اتوماتیک لیست کسانی که شخص را Mention میکنند برای او خواهد آورد. اگر شما را ببیند و بلاک کردن شما صرفا یک تصادف بوده باشد، احتمالا شما را آنبلاک خواهد کرد.

بیشتر بدانید : آموزش دانلود عکس و فیلم های اینستاگرام در تلگرام

5- همچنین شما میتوانید یک اکانت دیگر بسازید.

در برنامه اینستاگرام از پایین سمت راست صفحه گزینه Profile و سپس Settings و بعد از آن گزینه Log out را انتخاب کنید. حالا یک اکانت جدید بسازید. اگر با این اکانت می‌توانید او را فالو کنید ولی با اکانت اصلی خود نمیتوانستید، شما بلاک هستید.

6- یک راه دیگر برای نحوه فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام اینست که اگر فکر می‌کنید کسی شما را بلاک کرده ولی هرچه فکر می‌کنید اسم او را به خاطر نمی‌اورید یا اسم اکانت او را به یاد ندارید، از Unfollowgram استفاده کنید.

عبارت Unfollowgram را در اینترنت جست و جو کنید و وارد سایت آن شوید(unfollowgram.com). گزینه SIGN IN WITH INSTAGRAM را انتخاب کنید. می‌توانید ببینید چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند.

حالا فرد مورد نظر را پیدا کنید و عملیات مراحل بالا را روی او پیاده کنید تا معما را حل نمایید.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره نحوه فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *