پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / موبایل / برنامه کنترل گوشی دیگران برنامه couple tracker

برنامه کنترل گوشی دیگران برنامه couple tracker

برنامه کنترل گوشی دیگران موضوع این بخش از وبلاگ عارف رایانه است. گاهی به دلایلی قصد داریم گوشی موبایل شخصی را کنترل کنیم. مثل کنترل گوشی همسر یا فرزندانمان و … . به نظر شما راهکار چیست ؟

ما به شما برنامه کنترل گوشی دیگران یا برنامه couple tracker را به شما معرفی می کنیم. امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه تقدیمتان می کنیم بهره کافی را ببرید.

برنامه کنترل گوشی دیگران نرم افزار couple tracker

برنامه کنترل گوشی دیگران یا برنامه couple tracker برنامه ای مفید برای سیستم عامل اندروید با هدف کنترل گوشی افراد خانواده است. با کمک این نرم افزار اندروید شما قادرید با کسانیکه دوستشان دارید برنامه ها و پیام ها و اطلاعات گوشی خود را به اشتراک گذاشته و در کنار آن ،  آن ها را نیز کنترل نمایید. شاید برای خیلی از ما پیش آمده باشد که دوست داشته ایم به افراد خانواده یا همسرمان اطلاعاتی را بدون دردسر بفرستیم و یا خیلی از اوقات دوست داشتیم به خانواده مکانی که در آن حضور داریم را نمایش بدهیم.

برنامه کنترل گوشی دیگران یا برنامه couple tracker
برنامه کنترل گوشی دیگران یا برنامه couple tracker

برنامه کنترل گوشی دیگران یا برنامه couple tracker یک اپلیکیشن کاربردیاست که به زوج‌ ها کمک میکند تا به صورت آنی به نظارت، اشتراک‌ گذاری و تبادل اس‌ام‌اس، تاریخچه تماس، تاریخچه مکان‌ها از GPS و پیام‌های فیسبوک همدیگر مشغول شوند.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه برنامه کنترل گوشی دیگران یا برنامه couple tracker در کنار زوج ها برای والدینی که قصد دارند فرزندشان را کنترل کرده و گوشی شان را مدیریت کنند و همچنین نگران آینده فرزند خود هستند که ببینند فزندشان با چه دوستانی در ارتباط هست مفید میباشد. این برنامه بهترین روش برای کنترل اعضای خانواده و کاهش حس خیانت در بین آنها خواهد بود.

خب مسلما میدانید که خیلی اوقات والدین نیازمند کنترل فرزندان خود هستند تا بدانند در هر لحظه فرزندشان به کجا می رود و یا چه پیامی را دریافت یا با چه کسی تماس می گیرد. اپلیکیشن “همسر خود را کنترل کن” قابلیت مشاهده اطلاعات در هر دو گوشی مقصد و مبدا را نیز داراست و بوسیله نصب آن بر روی هر دو گوشی می توانید تمامی اطلاعات گوشی همسر یا افراد خانواده را به اشتراک بگذارید. اگر همسر یا افراد خانواده شما از سیستم عامل IOS استفاده می کنند، جای نگرانی نیست زیرا شما می توانید به راحتی با نصب برنامه Couple Tracker از روی AppStore به مانیتورینگ خود ادامه بدهید. در این قسمت برخی ویژگیهای برنامه کنترل گوشی دیگران یا برنامه couple tracker را در اختیارتان می گذاریم.

بیشتر بدانید : معرفی یک دیکشنری انگلیسی برای اندروید

ویژگی های برنامه کنترل گوشی دیگران برنامه couple tracker

سریع بودن سرویس مانیتورینگ (دریافت پیام ها به فاصله چند ثانیه)

ردیابی افراد خانواده با استفاده از سرویس Google Map

قابلیت اتصال به آیفون و سیستم عامل های دیگر

نمایش اطلاعات بر روی هر دو گوشی نصب شده

قابلیت نمایش تا 50 کاراکتر از پیام های دریافتی

نمایش پیام های سرویس اینترنتی فیس بوک

نمایش تمامی پیام های برنامه های ارتباطی

ردیابی افراد خانواده با استفاده نقشه های گوگل Google Maps

 مشاهده پیام های فیس بوک

دریافت بسیار سریع پیام ها

مشاهده 50 کاراکتر از پیام ها

قابلیت اتصال به آیفون و دیگر سیستم عامل ها

مشاهده تمام پیغام های مسنجرها

نمایش اطلاعات بر روی هر دو گوشی نصب شده

و….

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه درباره برنامه کنترل گوشی دیگران یا برنامه couple tracker تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد میکنیم اگر قصد دارید گوشی کسی را کنترل کنید و نگران او هستید مخصوصا والدین برای بچه ها ، حتما این نرم افزار را دانلود کرده  و از ان استفاده کنید.

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *