یکشنبه 24 سپتامبر 2023

اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer

اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer کار چندان سختی نیست. در این بخش از وبلاگ عارف رایانه اطلاعاتی را در این باره تقدیمتان میکنیم. با کمک این نرم افزار شما میتوانید از طریق گوشی ایفون به کامپیوتر وصل شوید و عکسها و … را مبادله کنید.

آموزش اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer

اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer مراحل زیادی ندارد. مراحل زیر را به ترتیب انجام داده و به هدف خود برسید. این کار فواید زیادی برای شما دارد.

اتصال آیفون به کامپیوتر با نصب نرم افزار teamviewer روی iPhone

آموزش اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer

برای اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer اول از همه باید برنامه‌ App Store را باز کنید. سپس با استفاده از منوی جستجو در پایین صفحه به دنبال برنامه‌ی TeamViewer بگردید.وقتی نام TeamViewer را پیدا کردید روی ان کلیک کنید تا صفحه آن باز بشود . در مرحله بعدی هم گزینه‌ی Get در سمت راست صفحه را بزنید تا TeamViewer دانلود و سپس نصب بشود.

اتصال آیفون به کامپیوتر و ثبت‌نام در TeamViewer

آموزش اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer

در این قسمت برای اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer برنامه‌ی TeamViewer را باز کنید و روی آیکون Computers & Contacts در پایین صفحه کلیک کنید. پس از ان روی New account در سمت راست کلیک نمایید.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه در این بخش سه فیلد را یا نام، آدرس ایمیل و یک رمز عبور ساخته‌شده از ترکیب کاراکترهای عدد و حروف پر کنید.

نصب نرم افزار teamviewer روی کامپیوتر

آموزش اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer

یادتان باشد که برنامه باید روی همه کامپیوترهایی که قرار است از طریق آیفون کنترل شود نصب شود. دو برنامه در کنار هم کار می‌کنند تا با حفظ ایمنی کامپیوتر خود را کنترل کنید.

در مرحله بعدی باید در کامپیوتری که می‌خواهید کنترل کنید یک صفحه‌ی مرورگر باز بکنید و به سایت teamviewer.com/en/download/ بروید. به گزارش وبلاگ عارف رایانه در این قسمت در صفحه‌ی دانلود سیستم‌عامل موردنظر را انتخاب کرده ( ویندوز، مک یا لینوکس ) و TeamViewer را دانلود کنید. با کلیک روی فایل دانلود شده برنامه را نصب کنید.

بیشتر بدانید : مشخصات برنامه فروشگاه ساز فایرشاپ fireshop

 

ورود به TeamViewer در کامپیوتر

آموزش اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer

خب در این قسمت هم برنامه TeamViewer را باز کنید. سپس روی Computers & Contacts در پایین پنجره کلیک نمایید. پنجره‌ای در سمت راست برنامه‌ی اصلی باز می‌شود. در اینجا با تایپ ایمیل و رمز عبور ثبت‌ شده وارد حساب خود خواهید شد. پس از تایپ اطلاعات گزینه‌ی Sign In را بزنید.

زمانی که وارد شد TeamViewer را مینیمایز کنید. برنامه به صورت خودکار در کامپیوتر شروع‌شده و در بک‌گراند آن اجرا می‌شود.

مراحل نصب و ورود به TeamViewer را برای هر کامپیوتری که می‌خواهید از طریق آیفون خود کنترل کنید تکرار نمایید.

برای هر کامپیوتر یک پسورد شخصی بگذارید

آموزش اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer

 پسورد امنیتی در اینجا واجب نیست. ولی خب  این پسورد کمک می‌کند از دسترسی‌های غیرمجاز به کامپیوترتان جلوگیری شود. برای هر بار که می‌خواهید کامپیوتر را کنترل کنید باید این پسورد را وارد بکنید. پیشنهاد میکنیم برای حفظ امنیت پسورد را انتخاب کنید.

نرم افزار TeamViewer را روی هر کامپیوتری که می‌خواهید کنترل شود بازکنید. به Extras >> Options >> Security بروید.

برای هر کامپیوتر پسوردی که برای زمان ورود است را انتخاب کنید. پسورد شما می‌تواند ترکیبی از کاراکترهای مختلف باشد. از پسورد خود TeamViewer استفاده نکنید.

کنترل کامپیوترها برای اتصال آیفون به کامپیوتر

آموزش اتصال آیفون به کامپیوتر با نرم افزار teamviewer

به گزارش وبلاگ عارف رایانه در این قسمت که همه‌ چیز نصب‌ شده است وقت کنترل کامپیوتر ها شده است. شما می‌توانید درست مانند زمانی که جلوی کامپیوتر نشسته‌اید تمام کارها را انجام دهید.

در اینجا نرم افزار TeamViewer در آیفون را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

در این قسمت روی آیکون Computers در پایین صفحه کلیک کرده و وارد حساب خود شوید.

در مرحله بعدی وقتی مراحل قبل را کامل انجام دادید روی آیکون My Computers کلیک کنید تا لیست تمامی کامپیوترهای شما نشان داده شود. کامپیوترها با نام لیست شده‌اند.

در قسمت راست کامپیوتری که قرار است کنترل شود روی آیکون Remote Control بزنید. این آیکون شبیه دو فلش است که یکی به سمت چپ و دیگری به راست اشاره دارد.

در این بخش هم باید پسورد شخصی برای کامپیوتری که قصد دسترسی دارید را وارد کنید.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه در اینجا روی آیکون کیبورد در سمت راست پایین صفحه کلیک کنید تا به زوم، تنظیمات و کیبورد مجازی دسترسی یابید.

در این قسمت هم با لمس دستورات مانند زمانی که جلوی کامپیوترید می‌توانید به فایل‌ها و برنامه‌ها دسترسی داشته و آن‌ها را اجرا کنید.

در مرحله بعدی هم با کلکی روی آیکون X در سمت چپ پایین صفحه می‌توانید ارتباط را قطع کنید.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *