سه‌شنبه 27 فوریه 2024

روش فشرده سازی فایل با نرم افزار izarc

فشرده سازی فایل با نرم افزار izarc امکان پذیر است. گاهی ما فایل های حجیمی داریم که میخواهیم انها را فشرده کنیم. در این بخش از وبلاگ عارف رایانه در این باره اطلاعاتی را در اختیارتان میگذاریم. شما میتوانید برای فشرده سازی فایل ازنرم افزار izarc کمک بگیرید.

نرم افزار فشرده سازی فایل

فشرده سازی فایل با نرم افزار izarc

نرم افزار izarc یک نرم افزار رایگان و کاربردی برای فشرده سازی فایل است که از اکثر فرمت های آرشیو فایل پشتیبانی میکند. پیشنهاد میکنیم همین الان این نرم افزار را دانلود کرده و از ان استفاده کنید. چون امکانات زیادی دارد که در زیر به ان اشاره می کنیم.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه نرم افزار izarc که نام دیگر آن IZip است یک نرم افزار کاربردیست که از تمامی فرمت پشتیبانی کرده و وظیفه ی فشرده سازی را بر عهده دارد.

نرم افزار izarc برای فشرده سازی فایل با وجود اینکه ساده است از تمامی فرمت های: 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ,B64, BZ2, BH, CAB, BZA, CPIO, ENC, DEB, GCA, GZ, GZA, HA, JAR, LHA, LIB, LZH, MBF, MIM, PAK, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO پشتیبانی میکند. همچنین این نرم افزار از درگ و دراپ کردن فایل ها نیز پشتیبانی می نماید و تنها کافیست آنها را به محیط برنامه کشیده و رها کنید.

یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار فشرده سازی فایل ، ساخت آرشیو های چند قسمتی با قابلیت رمزگذاری بر روی آرشیو ها است. از دیگر امکانات این نرم افزار میتوان به پشتیبانی از زبان فارسی اشاره کرد که کار با این نرم افزار رایگان را آسان تر کرده است.

نرم افزار فشرده سازی فایل

ویژگی های نرم افزار izarc برای فشرده سازی فایل ها

– یکی از ویژگیهای نرم افزار فشرده سازی فایل با نرم افزار izarc اینست که 100% رایگان است و هیچ گونه جاسوس ابزار یا تبلیغات مزاحم ندارد.

– IZArc در حال حاضر یکی از کامل ترین ابزار فشرده سازی و بایگانی اطلاعات است.

– با IZArc می توانید ایمیج سی دی خود را با فرمت هایی ISO, BIN, CDI و NRG باز کنید.

– همچنین می توانید ایمیج سی دی خود را از یک نوع به نوع دیگری تبدیل کنید، مانند : تبدیل BIN به ISO یا تبدیل NRG به ISO.

– IZArc می تواند قبل از باز کردن یک فایل فشرده آن را توسط آنتی ویروس نصب شده روی ویندوز شما اسکن کند.

– پشتیبانی از روش رمزگذاری قدرتمند ۲۵۶ بیتی به روش AES.

بیشتر بدانید : نرم افزار ساخت فریم یا نرم افزار framing studio

 

– در هر قسمت از ویندوز می توانید با کلیک راست بر روی فایل ها آنها را فشرده یا از حالت فشرده خارج کنید.

– IZArc می تواند فایل های فشرده آسیب دیده را حد ممکن تعمیر کند.

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره نرم افزار فشرده سازی فایل با نرم افزار izarc در وبلاگ عارف رایانه در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *