شنبه 24 فوریه 2024

برنامه breathing zone نرم افزار سلامتی بدن

برنامه breathing zone نرم افزار سلامتی بدن حدود 37 مگ حجم دارد که شما میتوانید ان را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب کنید . در این بخش از وبلاگ عارف رایانه اطلاعاتی را درباره این نرم افزار در اختیارتان می گذاریم.این نرم افزار سازگار با دستگاههای iOS است.

نرم افزار سلامتی بدن یا برنامه breathing zone

به گزارش وبلاگ عارف رایانه از نظر علمی گاهی وقتها برای سلامتی لازمست همه چیز را کنار بگذارید و برای مدتی، نفس عمیق بکشید. برنامه breathing zone یا نرم افزار سلامتی بدن برای اینکار طراحی شده است. برنامه breathing zone یا نرم افزار سلامتی بدن برنامه ای منظم به شما برای تنفس خواهد داد. این برنامه  به شما کمک کند آرام تر باشید و احساس راحتی کنید.  برنامه breathing zone یا نرم افزار سلامتی بدن از سوی بسیاری از منابع و مراکز سلامتی تایید شده . در نتیجه این برنامه برنامه ای مهم می باشد.

کنترل وضعیت سلامت در تلفن‌ های هوشمند و درطی سال‌های اخیر موضوع مهمی برای برنامه نویسان و مخترعان است.  توسعه دهندگان نیز در این زمینه برنامه‌های مختلفی را تولید می‌کنند. یکی از این برنامه‌های کاربردی، Breathing Zone نام دارد که برای کنترل تنفس ما طراحی شده است.

 برنامه breathing zone یا نرم افزار سلامتی بدن رابط کاربری ساده ای دارد و به راحتی می‌توان کار با آن را آموخت. در کل اگر به دنبال برنامه‌ای هستید تا به شما آرامش ببخشد، Breathing Zone را دانلود کنید. این برنامه برای مدتی محدود در اپ استور رایگان خواهد بود.

بیشتر بدانید : اسم نرم افزار انبارداری رایگان بنکدار

ویژگی‌های نرم افزار سلامتی بدن یا برنامه breathing zone
ویژگی‌های نرم افزار سلامتی بدن یا برنامه breathing zone

ویژگی‌های نرم افزار سلامتی بدن یا برنامه breathing zone

ادغام شده با برنامه Apple Health

دستورات صوتی ساده برای دنبال کردن

انیمیشن‌های تاثیر گذار برای کمک در شیوه تنفس

5 نوع صوت آرامش بخش پیش فرض

امکان تنظیم بازه تنفس بین 2 تا 60 دقیقه

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه به شما دادیم نهایت بهره را برده باشید. سعی کنید همین الان این نرم افزار را دانلود کرده و بر روی گوشی تان نصب کنید.

عناوین پیشنهادی به شما :

 

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *