پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / نرم افزار clover اکسپلورر ویندوز به شکل تب

نرم افزار clover اکسپلورر ویندوز به شکل تب

نرم افزار clover یا نرم افزار نمایش اکسپلورر ویندوز به شکل تب های کروم یکی از نرم افزارهای مفید در رابطه با مرورگرهاست. در این بخش از وبلاگ عارف رایانه اطلاعاتی را در این باره در اختیارتان می گذاریم. امیدواریم از این اطلاعات بهره کافی را  ببرید.

 نرم افزار clover یا نرم افزار نمایش اکسپلورر ویندوز به شکل تب های کروم

نرم افزار clover یا نرم افزار نمایش اکسپلورر ویندوز به شکل تب های کروم باعث اضافه شدن یکی از بهترین ویژگی ها به مرورگرهایی نظیر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس شد. از جمله این ویژگیها میتوان به ویژگی باز کردن و نمایش چند تب (Tab) در یک پنجره واحد اشاره کرد.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه با کمک این ویژگی دیگر نیاز نیست تا کاربران برای باز کردن هر آدرس اینترنتی یک پنجره جداگانه ایجاد کنند.

طبق اطلاعات بدست امده اکسپلورر ویندوز هر دایرکتوری فعال (پوشه) را در یک پنجره جداگانه نمایش می داد، ولی  خاصیت تب را پشتیبانی نمی کرد. اما جدید با کمک نرم افزار clover ما میتوانیم همه پوشه های باز شده را در یک پنجر واحد به صورت چندین تب مشاهده و مدیریت کنیم .

نرم افزار clover یا نرم افزار نمایش اکسپلورر ویندوز به شکل تب های کروم
نرم افزار clover یا نرم افزار نمایش اکسپلورر ویندوز به شکل تب های کروم
به گزارش وبلاگ عارف رایانه نرم افزار clover یک نرم افزار بسیار کم حجم است که دقیقا محیط مدیریت تب مرورگر گوگل کروم را با تنظیمات مشابه در اختیار شما قرار میدهد. شما  با کمک نرم افزار clover میتوانید یک تب جدید (به صورت پیشفرض بخش Computer نمایش داده میشود ) ایجاد کنید و یا اینکه پوشه های محبوب خود را بوک مارک/ پین کنید تا براحتی بتوانید از طریق بوک مارک بار به آنها دسترسی پیدا کنید.
بیشتر بدانید  : معرفی فلش پلیر برای مرورگرهای اینترنت
امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از وبلاگ عارف رایانه در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید. پیشنهاد میکنیم برای افزایش سرعت و راحتی کارتان این نرم افزار را دانلود کرده و بر روی سیستمتان نصب کنید.

عناوین پیشنهادی به شما :

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *