نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop

نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop یکی از مهمترین نرم افزارهایی است که با کمک ان همیشه میتوانید با اینترنت و موبایل در هر جایی به ps خود دسترسی پیدا کنید.

 به گزارش وبلاگ عارف رایانه این نرم افزار به وسیله کمپانی معروف مایکروسافت طراحی و عرضه شده است. هدف ساخت نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop اینست که با کمک ان می توانید از طریق اینترنت با پلت فرم آندرویدی به کامپیوتر خود دسترسی داشته باشید.

البته برای این کار نرم افزارهای زیادی طراحی شده است ولی خب نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop یکی از بهترینهای این نرم افزارهاست . ما به شما پیشنهاد میکنیم همین الان ان را دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید.

استفاده از این نرم افزار کار سختی نیست . بلکه برای اتصال به PC  با کمک ان فقط کافیست که این نرم افزار بر روی پلتفرم آندرویدی شما نصب شود . چون کارایی این نرم افزار به طریقی می باشد که از Remote Desktop Connection ویندوز استفاده می کند که بصورت پیش فرض بر روی ویندوز های ۷ و ۸ نصب است.

نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop
نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop

ویژگی های نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop

یکی از مهمترین ویژگیهای این نرم افزار دسترسی به منابع از راه دور از طریق Remote Desktop Gateway است.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه از دیگر ویژگیهای ان جریان ویدئو و صدا با کیفیت بالا با بهبود فشرده سازی و مصرف پهنای باند است.

از دیگر امکانات نرم افزار ریموت دسکتاپ برای اندروید یا نرم افزار Microsoft Remote Desktop میتوان به اتصال ایمن به داده ها و برنامه های کاربردی خود با فناوری دستیابی به موفقیت احراز هویت لایه شبکه (NLA) اشاره کرد.

بیشتر بدانید : ویژگی های پادویش ، آنتی ویروس ایرانی

امکان استفاده از حرکات چند لمسی با پروتکل های (RDP) و RemoteFX همراه با  پشتیبانی از حرکات(gestures) ویندوز ۷ و ۸ ، امکان دسترسی به نرم افزار های نصب شده در ویندوز مانند : Office , Internet explorer و … ، محیط یکپارچه و کاربرپسند و  حجم بسیار کم نسبت به نمونه های مشابه و بدون نیاز به نصب بودن نسخه PC هم جزو مهمترین ویژگیهای ان است .