جمعه 1 مارس 2024

برنامه دانلود فیلم از آپارات Aparat DL

برنامه دانلود فیلم از آپارات یا نرم افزار Aparat DL یکی از نرم افزارهای به درد بخور برای کسانی است که به فیلم و دانلود فیلم ازسایت آپارات علاقه مندند. در این بخش از وبلاگ عارف رایانه اطلاعاتی را درباره این نرم افزار در اختیارتان می گذاریم.

برنامه دانلود فیلم از آپارات یا نرم افزار Aparat DL

سایت آپارات (APARAT) به کمک موسسه توسعه تجارت الکترونیک صبا پایه گذاری شد. این سایت با هدف گذاشتن و دیدن فیلم های مختلف بنا شد. شما در این سایت هم میتوانید فیلم بگذارید و هم فیلم ببینید. اما دانلود این فیلم ها مشکل است . برنامه دانلود فیلم از آپارات یا نرم افزار Aparat DL راهکار این مشکل است.

برنامه دانلود فیلم از آپارات یا نرم افزار Aparat DL
برنامه دانلود فیلم از آپارات یا نرم افزار Aparat DL

سایت آپارات با هدف پاسخگویی به نیاز اشتراک گذاری ویدئو کاربران ایرانی در محیطی سالم بناشد. سایت آپارت یک سرویس اشتراک ویدیو با چندین هزار ویدئو برای کاربران ایرانی می باشد.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه در آپارات شما نه تنها میتوانید ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید بلکه می توانید با به وجود آوردن یک کانال ویدئو، دیگر کاربران را به صورت اختصاصی از ویدئوهای خود با خبر سازید.

برنامه دانلود فیلم از آپارات یا نرم افزار Aparat DL نرم افزاری جدید و کم حجم می باشد. هدف این نرم افزار دانلود ویدئو است.

ادامه توضیحات و ویژگیهای برنامه دانلود فیلم از آپارات یا نرم افزار Aparat DL

با استفاده از برنامه دانلود فیلم از آپارات یا نرم افزار Aparat DL می توانید وارد سایت آپارات بشوید . سپس به صفحه ویدئوی دلخواه خود بروید و آدرس صفحه را وارد نرم افزار نمایید. در مرحله بعدی نرم افزار لینک دانلود مستقیم فیلم را به شما نشان میدهد، لینک دانلود به دست آمده را در یک نرم افزار مدیریت دانلود قرار بدهید و ویدئوی دلخواه خود را دانلود نمایید. به همین راحتی.

همچنین طبق بررسی های بدست امده این نرم افزار به غیر از لینک دانلود کانال های اشتراکی ( که کاربر باید به آپارات پول پرداخت کند) دیگر لینک هایی ویدئو های آپارات را دریافت می کند، از جمله:

ویدئو های معمولی: که معمولا لینک دانلود این ویدئو ها در خود سایت آپارات هم هست.

ویدئو های اچ دی: که آپارات لینک دانلود این قبیل ویدئو ها را قرار نداده است.

ویدئو هایی که لینک دانلود آن ها غیر فعال است.

بیشتر بدانید : راه خشک کردن لپ تاپ خیس شده

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره برنامه دانلود فیلم از آپارات یا نرم افزار Aparat DL در وبلاگ عارف رایانه در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

About

One comment

  1. سایت بسیار کاربردی دارید
    ممنون
    موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *