دوشنبه 19 فوریه 2024

اپلیکیشن اندروید مسیریاب مترو تهران 1.3.6

اپلیکیشن اندروید مسیریاب مترو تهران یک نرم افزار جدید برای گوشی های اندروید است و برای کسانی که میخواهند از متروی تهران استفاده کنند کاربرد زیادی دارد. چه اهل تهران هستید و چه قرار است به تهران مسافرت کنید ، پیشنهاد میکنیم حتما این نرم افزار را دانلود کرده و بر روی موبایل خود نصب کنید. در این بخش از وبلاگ عارف رایانه اطلاعاتی را درباره نرم افزار مسیر یاب متروی تهران در اختیارتان می گذاریم.

اپلیکیشن اندروید مسیریاب مترو تهران

اپلیکیشن مسیریاب مترو تهران اندروید

نرم افزار مسیریاب مترو تهران Tehran Metro Apk ، نرم افزاری به منظور شناسایی مسیر متروی تهران برای همه کسانی که میخواهند از متروی تهران استفاده کنند. چه تهرانی و چه اهل سایر استان های کشور. نرم افزار مسیریاب مترو تهران Tehran Metro Apk فرصت مسیریابی سریع در خطوط متروی تهران را برای ما به ارمغان می اورد.

بیشتر بدانید : آموزش غیرفعال‌ سازی مرکز آپلود آفیس

از مهمترین ویژگیهای این نرم افزار عالی میتوان به گرفتن اطلاعات جامع در مورد ویژگی های هر یک از ایستگاهای مترو و امکانات موجود در ایستگاه ، تشخیص مراکز مجاور و پیدا کردن تاکسی و اتوبوس مسیرهای منتهی به هر ایستگاه ، امکان استفاده در 2 حالت افلاین و آنلاین , نمایش جدول زمانی هر قطار برای روز های مختلف , نمایش مبدا و مقصد متروهای هر مسیر  و … اشاره کرد.

اپلیکیشن اندروید مسیریاب مترو تهران

نرم افزار اندروید مسیریاب مترو تهران

یکی دیگر از ویژگی های دیگر نرم افزار مسیریاب مترو تهران Tehran Metro Apk نمایش لیست تمام ایستگاه های مترو همراه با آدرس و امکانات داخلی از قبیل: “اتاق استراحت، پارکینگ، سوپر مارکت، فست فود، روزنامه، عطر، کافی شاپ، فروشگاه موبایل، مرکز اینترنت، خدمات ایرانسل، مرکز خرید، خودپرداز بانک سامان ،دستگاه های خودپرداز بانک پارسیان ، بانک تجارت ، بانک اقتصاد نوین ، بانک کشاورزی ، سرمایه بانک ، دی بانک ، بانک سینا ” می باشد. پس پیشنهاد میکنیم همین الان این نرم افزار را دانلود کنید و ان را استفاده کنید.

اپلیکیشن اندروید مسیریاب مترو تهران
عکس نقشه مترو تهران

ویژگی های مسیر یاب مترو تهران

• یکی از ویژگیهای اپلیکیشن اندروید مسیریاب مترو تهران نمایش جدول زمانی در دسته بندی های مجزا، “شنبه تا چهارشنبه”، “پنجشنبه”، “جمعه و تعطیلات” است.

• یکی دگر از خصوصیات اپلیکیشن اندروید مسیریاب مترو تهران نمایش نزدیک ترین ایستگاه مترو به عنوان نقطه مبدا و امکان تعیین و  همچنین نمایش چگونگی تغییر خط به یک مقصد خاص می باشد.

• گرافیک عالی همراه با رابط کاربری کاربرپسند

• همچنین به گزارش وبلاگ عارف رایانه امکان نمایش ایستگاه های مترو بر روی نقشه با دسترسی به اینترنت و  امکان نمایش قطارهای با سرعت بالا از دیگر ویژگیهای این اپلیکیشن است.

• نمایش اطلاعات مربوط به مراکز مجاور به هر یک از ایستگاه مانند: “مجتمع مسکونی، ورزشی، مذهبی، فرهنگی، قضایی، علمی، سرگرمی، صنعتی، سیاسی، تجاری، پزشکی و …

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره نرم افزار مسیریاب تهران در وبلاگ عارف رایانه در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را برده باشید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *