سه‌شنبه 27 فوریه 2024

بهترین نرم افزار بهینه ساز اندروید یا Power Cleaner

نرم افزار بهینه ساز اندروید یا نرم افزار Power Cleaner  یک نرم افزار فوق العاده جهت افزایش سرعت و بهینه سازی سیستم عامل اندروید است. نرم افزار بهینه ساز اندروید یا نرم افزار Power Cleaner  فایل های بیهوده و اضافی را پاک میکند و در نتیجه باعث بهینه سازی هر چه بیشتر سیستم عامل اندروید شما می شود.  از مهمترین ویژگیهای نرم افزار بهینه ساز اندروید یا نرم افزار Power Cleaner افزایش حافظه با حذف فایل های بیهوده , افزایش بازدهی , پشتیبانی از اجرا و بهینه سازی بازی های تحت سیستم عامل اندروید می باشد.

اشنایی با بهترین نرم افزار بهینه ساز اندروید یا نرم افزار Power Cleaner

نرم افزار بهینه ساز اندروید یا نرم افزار Power Cleaner توانسته تا الان امتیاز 4.5 از 5 را به خود اختصاص دهد و در نتیجه جزو محبوب ترین اپلیکیشن های بهینه ساز سیستم عامل اندرویدبه شمار می اید.

سعی کنید حتما نرم افزار بهینه ساز اندروید یا نرم افزار Power Cleaner را دانلود کرده و در گوشی خود نصب کنید تا بتوانید به بهینه سازی و مدیریت گوشی تان کمک کنید و بازده گوشی تان را بالا ببرید.

بهترین نرم افزار بهینه ساز اندروید یا نرم افزار Power Cleaner
نرم افزار Power Cleaner

پاکسازی فایل های بدون استفاده  با بهترین نرم افزار بهینه ساز اندروید یا Power Cleaner

به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، نرم افزار بهینه ساز اندروید یا نرم افزار Power Cleaner فایل های بدون استفاده ای نظیر کش سیستم،فایل های کاهش دهنده سرعت، پاکسازی پوشه دانلود و … را پاک کرده و باعث افزایش سرعت گوشی و از طرفی پاکسازی فضای گوشی شما خواهد شد.  امکان پاکسازی تاریخچه وبگردی ها و حافظه کلیپ بورد از دیگر ویژگیهای این نرم افزار است.

افزایش سرعت رم با بهترین نرم افزار بهینه ساز اندروید یا Power Cleaner

از دیگر وظایف نرم افزار بهینه ساز اندروید یا نرم افزار Power Cleaner قابلیت پاکسازی حافظه رم و بهینه سازی سرعت گوشی  و قابلیت متوقف کردن برنامه هایی که به صورت خودکار اجرا می شوند می باشدو همه این ها در کاهش سرعت رم گوشی تاثیر گذار است و با کمک این نرم افزار جالب میتوانید پاکش کنید. برنامه بهینه ساز اندروید یا برنامه Power Cleaner دارای ویجتی کوچک ، بر روی صفحه اصلی گوشی شما است و شما براحتی میتوانید با لمس کردن آنسرعت گوشی و رم  گوشی تان را زیاد کنید. پیکسل سوخته و دانستنیهایی درباره پیکسل را بخوانید.

ویژگی های نرم افزار بهینه ساز Power Cleaner

• یکی از ویژگیهای نرم افزارهای بهینه ساز اندروید پاکسازی فایلهای بیهوده ( Junk ) است.

• به گزارش وبلاگ عارف رایانه این نرم افزار یک رابط کاربری ساده و زیبا است که میتواند بسیاری از نیازهای شما را در گوشی تامین کند.

• پاکسازی تاریخچه مروگر و بهبود کارایی آن ( History ) از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.

• افزایش سرعت بازی های تحت سیستم عامل تا 80٪

• پاک کردن حافظه (RAM) و بهینه سازی سرعت گوشی

• یکی از ویژگیهای نرم افزار بهینه ساز اندروید پشتیبانی از پلاگین های مختلف است.

امیدواریم از اطلاعاتی که درباره نرم افزار بهینه ساز اندروید در وبلاگ عارف رایانه در اختیارتان گذاشتیم بهره کافی را ببرید.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *