آموزش تصویری حذف کامنت در اینستاگرام

در این روشی که میخواهیم بگوییم اینستاگرام به صورت خودکار کامنت‌ های بد را مخفی می‌کند. لیست پیش‌فرض این کلمات در اینستاگرام انگلیسی است. ولی شما میتوانید کلمات دلخواه خود را چه فارسی چه انگلیسی به اینستاگرام اضافه کنید .

در این روش شما کلمات بد را انتخاب میکنید و اینستا هر وقت با این کلمات مواجه شود ان ها را از دید شما و بقیه کاربران پنهان میکند. یادتان باشد این کامنت ها فقط پنهان می شوند و حذف نمی شوند. پس اگر روزی این فیلترگذاری را کنسل کنید باز هم این کلمات نشان داده می شوند.

نکته دیگر اینکه فقط کامنت‌های پست‌ های منتشرشده توسط شما تحت تأثیر این فیلترگذاری قرار می‌گیرند. ولی کامنت های پست های دیگران اختیارش با شما نیست.

ادامه آموزش حذف کامنت در اینستاگرام با تصویر

به گزارش وبلاگ عارف رایانه برای فیلتر کردن کلمات ممنوعه در اینستا و حذف کامنت در اینستاگرام باید Instagram شما به آخرین نسخه به‌روز شده باشد(این قابلیت از نسخه‌ی 9.3 به اپ اضافه شده است).

در اولین مرحله جهت حذف کامنت در اینستاگرام وارد صفحه‌ی پروفایل خود در اینستاگرام بشوید . بعد از ان وارد صفحه‌ Settings شوید (دکمه‌ی چرخ‌دنده را لمس کنید).

در مرحله بعدی در بخش Settings، گزینه‌ی Comments را لمس کنید.

آموزش تصویری حذف کامنت در اینستاگرام 1
آموزش تصویری حذف کامنت در اینستاگرام 1

به گزارش وبلاگ عارف رایانه در این قسمت برای فعال‌سازی لیست پیش‌فرض کلمات نامناسب، تیک گزینه‌ی Hide Inappropriate Comments را فعال کنید.

پس از ان در قسمت Custom Keywords، لیست کلمات مورد نظرتان را اضافه کنید. برای این کار عبارات را با کاراکتر ویرگول انگلیسی ( نه فارسی ) جدا کنید. پس از ان با فشردن Done تنظیمات را ذخیره نمایید.

آموزش تصویری حذف کامنت در اینستاگرام 2
آموزش تصویری حذف کامنت در اینستاگرام 2

بیشتر بدانید : آموزش دستیابی به منوی مخفی اندروید

با انجام این مراحل ساده کامنت هایی که حاوی این کلمات باشند دیگر به شما و کاربران نشان داده نمی شوند.

امیدواریم از اطلاعاتی که در اختیارتان گذاشتیم استفاده لازم را برده باشید.