پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / فناوری اطلاعات / مراحل تصویری آموزش نصب نرم افزار TeamViewer

مراحل تصویری آموزش نصب نرم افزار TeamViewer

 آموزش نصب نرم افزار TeamViewer کار سختی نیست . اصلا شاید این نرم افزار نیاز به نصب نداشته باشد . نرم افزار TeamViewer این امکان را به شما خواهد داد که افراد از راه دور و از طریق اینترنت بتوانند برای یکدیگر نرم افزار نصب کنند . همچنین با کمک ان بتوانند از طریق اینترنت بر روی کامپیوتر یکدیگر تغییراتی ایجاد کنند. هدف از نرم افزار TeamViewerر افرادی هستند که در نصب نرم افزار ها مشکل دارند. همچنین اگر شما مشکل کامپیوتری داشته باشید یه نفر میتواند از راه دور وارد رایانه شما شود و مشکل را رفع کند . البته این امکان را به افراد غیر اشنا ندهید . چون براحتی میتوانند عکسهای شخصی تان را هم ببینند .

آموزش نصب نرم افزار TeamViewer یا اجرای آن

به گزارش وبلاگ عارف رایانه  وقتی نرم افزار Team Viewer را دانلود کردید باید آن را اجرا کنید. در صفحه باز شده از شما سوال می شود که آیا می خواهید این نرم افزار در سیستم شما نصب شود یا فقط اجرا شود؟

جالب است بدانید که اصلا نیازی به نصب نرم افزار نیست ، کافیست گزینه Run را انتخاب کرده تا نرم افزار به صورت Portable اجرا بشود.

آموزش نصب نرم افزار TeamViewer
آموزش نصب نرم افزار TeamViewer

در بخش بعد باید تیک موجود را بزنید. سپس بر روی Next کلیک کنید. نصب نرم افزار TeamViewer,آموزش نصب TeamViewer ,نرم افزار TeamViewer , آموزش نرم افزار TeamViewer,آموزش تصویری نصب نرم افزار TeamViewer

آموزش نصب نرم افزار TeamViewer
آموزش نصب نرم افزار TeamViewer

به گزارش وبلاگ عارف رایانه در بخش بعدی وقتی مراحل قبل را انجام دادید ، با صفحه زیر رو به رو می شوید.

آموزش نصب نرم افزار TeamViewer
آموزش نصب نرم افزار TeamViewer

به گزارش وبلاگ عارف رایانه همینجور که در عکس بالا  مشاهده می کنید در قسمت سمت چپ 2 کادر با نام های ID و Password وجود دارند. شما کافیست این ID و Password  را به طرف مقابل تان بدهید . سپس آن شخص براحتی می تواند به دسکتاپ شما دسترسی داشته باشد و قسمت های مختلف کامپیوترتان را بررسی کند.

.

.

عناوین پیشنهادی :

 

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *