جمعه 17 می 2024

4 مرحله اصلی حذف برنامه از کنترل پنل

شما با کمک کنتل پنل در ویندوز میتوانید براحتی به بخش‌های مختلف سیستم‌عامل دسترسی داشته باشید. همچنین میتوانید در کنترل پنل به اجرای ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت و شخصی‌سازی سیستم‌عامل بپردازید.

گاهی وقت ها نیاز است که ابزارها و بخش‌های مشخص شده در کنترل‌ پنل دستکاری و تنظیم شود. مثلا مواردی را که به آنها نیاز ندارید از این بخش پاک کنید. ( حذف برنامه از کنترل پنل و موارد دلخواه دیگر )

حذف موارد دلخواه از کنترل‌ پنل به همان راحتی حذف فایل‌ها در ویندوز است و تنها کاری که شما باید انجام بدهید، حذف فایل ذخیره شده در سیستم‌عامل، مربوط به ابزار مورد نظر می باشد.

حذف برنامه از کنترل پنل و حذف موارد دلخواه از کنترل پنل

۱ـ به گزارش وبلاگ عارف رایانه برای حذف برنامه از کنترل پنل  به پوشه System32 در ویندوز بروید. (این پوشه در حالت پیش‌فرض در مسیر C: Windows System32 موجود است ) . ( حذف برنامه از کنترل پنل و موارد دلخواه دیگر )

۲ـ وقتی که به این پوشه رفتید، عبارت cpl را در کادر جستجو وارد کرده و منتظر بمانید تا گزینه‌های قابل حذف از کنترل‌پانل، برای شما نمایش داده شود.

پیشنهاد عارف رایانه : 6 مرحله برای حذف اکانت جیمیل در اندروید

۳- در این بخش براحتی هریک از مواردی را که در فهرست نتایج پیدا شده و از نوع Control panel item است، حذف کنید. یادتان باشد ضرورتی ندارد همه گزینه های پیدا شده را حذف کنید . بلکه قبل از حذف کردن از به درد نخور بودن ان و غیر ضروری بودن ان اطمینان کسب کنید. ( حذف برنامه از کنترل پنل و موارد دلخواه دیگر )

۴-وقتی مطمین شدید که باید این فایل را حذف کنید براحتی میتوانید روی ان راست کلیک کنید و گزینه delete را انتخاب کنید. امیدواریم از مطالب این پست استفاده کافی را کرده باشید.

حذف موارد دلخواه از کنترل پنل , حذف موارد کنترل پنل , حذف کنترل پنل , حذف کنترل پانل , حذف برنامه های کنترل پنل, ,حذف گزینه ها از کنترل پنل , تنظیمات کنترل پنل, مدیریت کنترل پنل

عناوین جالب :

 

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *