پنج‌شنبه 29 فوریه 2024

راهنمای خرید لپ تاپ برای دانش اموزان

برای خرید لپ تاپ در اولین مرحله باید نیازهای اصلی و اساسی خود را تعیین کنید. مثلا برای کسی ممکن است  طول عمر باتری یکی از گزینه های مهم در خرید لپ تاپ باشد. ولی برای شخص دیگری میزان فضای حافظه داخلی مهم باشد. در این بخش از وبلاگ عارف رایانه برخی ویژگیهای مهم لپ تاپ را جهت خریدن لپ تاپ برایتان بیان میکنیم.

راهنمای خرید لپ تاپ  و ویژگی یک لپ تاپ : گارانتی و خدمات پس از فروش

در اولین بخش باید بگوییم بهتر است در انتخاب لپ‌تاپ دقت کافی را بکنید تا بعدا مجبور به استفاده از خدمات پس از فروش آن نشوید. چون گاهی این گارانتی ها بی فایده است. گرچه گارانت هر وسیله ای برای ما بسیار مهم است اما جالب است بداندی که یکی از اهداف ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده، خالی کردن جیب مشتری است. چون بسیاری از تولید کنندگان لپ‌تاپ، هیچ گونه نمایندگی معتبری در ایران ندارند و ارائه گارانتی از طرف آن‌ها به معنی دریافت پشتیبانی از شرکت اصلی نیست.

به گزارش وبلاگ عارف رایانه همینطور که میدانید اکثر شرکت‌هایی که خود را نماینده رسمی کمپانی‌های بزرگ معرفی می‌کنند، فقط یک وارد کننده عمده هستند و هیچ ارتباطی با شرکت تولید کننده محصول ندارند. در ضمن موارد بی‌شماری وجود دارند که گارانتی لپ‌تاپ را به طور کامل باطل می‌نمایند‌. برای مثال اگر خدای نکرده لپ‌تاپ از دست شما به روی زمین بیافتد و آسیب ببیند، هیچ شرکتی حاضر به تعمیر آن به طور رایگان نیست. خرید لپ تاپ ، خرید لپ تاپ برای دانش آموزان , خرید لپ تاپ برای دانشجویان , راهنمای خرید لپ تاپ برای دانشجویان ,راهنمای خرید لپ تاپ برای دانش آموزان , یک لپ تاپ خوب , ویژگیهای لپ تاپ ,لپ تاپ خوب چیه,ویژگی یک لپ تاپ خوب ,لپ تاپ خوب چیست

خرید لپ تاپ
خرید لپ تاپ

راهنمای خرید لپ تاپ  و ویژگی یک لپ تاپ : آنتی ویروس و یا نرم‌افزارهای امنیتی

برای خریدن لپ تاپ به نرم افزارهای امنیتی توجه کنید .

به گزارش وبلاگ عارف رایانه اولین گروه نرم افزارهایی مانند نورتون، مک‌آفی، کسپرسکی و… هستند که کامپیوتر شما را ورود ویروس‌ها و بدافزارها حفظ می‌کنند. یاداوری میکنیم که اکثر این نرم افزارها رایگان نیستند اما گزینه‌های رایگان خوب نیز در بین آن‌ها وجود دارد. مثل : نرم‌افزار Microsoft Security Essentials . راهنمای خرید لپ تاپ برای دانش آموزان , یک لپ تاپ خوب , ویژگیهای لپ تاپ ,لپ تاپ خوب چیه,ویژگی یک لپ تاپ خوب ,لپ تاپ خوب چیست

همچنین باید بدانید که گروه دوم نرم‌افزارهایی هستند که کامپیوتر شما را از گم یا دزدیده شدن حفظ می‌کنند. نرم‌افزارهایی مانند GadgetTrak، Hidden و LoJack از این دسته‌اند. حتما سعی کنید از هر گروه پیشنهادی، یک نرم‌افزار را بر روی لپ‌تاپ خود نصب کنید تا امنیت سخت افزاری و نرم افزاری در لپ تاپتان وجود داشته باشد.

 ویژگی یک لپ تاپ : سبک بودن و کم حجم بودن

به گزارش وبلاگ عارف رایانه برای خرید لپ تاپ دانش اموزان دقت کنید که لپ تاپ باید سبک و کم حجم باشد. چون علاوه بر لپ تاپ او باید کتابهای زیادی را به محل تحصیل ببرد. همچنین برخی ازتبلت‌ها قابلیت اتصال صفحه کلید به آن‌ها وجود دارد، پس می‌توانند جایگزین مناسبی برای لپ‌تاپ باشند. البته همواره باید قیمت و قابلیت‌های نرم‌افزاری این محصولات را مد نظر قرار داد. پس هیچ وقت لپ تاپ سنگین نخرید.

 راهنمای خریدن لپ تاپ  و ویژگی یک لپ تاپ :  بالا بودن طول عمر باتری

به گزارش وبلاگ عارف رایانه بالا بودن طول عمر باتری یکی  معیارهای مهمی است که برای خرید لپ تاپ باید به ان توجه کنید . اصلا مهم نیست که در چه مقطعی تحصیل می‌کنید، زیرا مطمئنا روزهایی در انتظار شما هستند که ممکن است از صبح تا شب مجبور باشید تا از لپ تاپ استفاده طولانی داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم تا یک لپ‌تاپ مجهز به نسل چهارم پردازنده‌های چند هسته‌ای اینتل خریداری نمایید. خرید لپ تاپ ، خرید لپ تاپ برای دانش آموزان , خرید لپ تاپ برای دانشجویان , راهنمای خرید لپ تاپ برای دانشجویان ,راهنمای خرید لپ تاپ برای دانش آموزان , یک لپ تاپ خوب , ویژگیهای لپ تاپ ,لپ تاپ خوب چیه,ویژگی یک لپ تاپ خوب ,لپ تاپ خوب چیست

پیشنهاد ما : ترفندهای جالب افزایش عمر باتری لپ تاپ

ویژگی لپ تاپ : دارا بودن صفحه نمایش بزرگ برای نمایش بهتر برنامه ها

برای خرید لپ تاپ به سایز صفحه نمایش دقت کنید . واقعا هیچ چیزی زجرآور تر از کار کردن با چند برنامه مختلف به صورت همزمان در یک صفحه نمایش کوچک نیست. بطور مثال فرض کنید قصد دارید همزمان با اینکه در حال نگارش یک متن در برنامه Word هستید، به یک ترانه گوش کنید و صفحه مخصوص خود در فیسبوک را نیز چک نمایید؛ انجام این کارها در یک صفحه نمایش کوچک واقعا آزار دهنده است. برای راحت انجام دادن اینگونه کارها، پیشنهاد میکنیم یک لپ‌تاپ مجهز به صفحه نمایش ۱۴ اینچ و یا بزرگتر خریداری نمایید. پس یادتان باشد سایز صفحه نمایش شما خیلی مهم است و همچنین صفحه نمایش های کوچک چشمتان را هم ضعیف میکند.

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *