پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / شبکه و اینترنت / مراحل جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل

مراحل جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل

قطع شدن وایفای موبایل دغدغه بسیاری از افراد است. اکثر افراد گوشی شان مجهز به اینترنت است و از نت وایفای برای استفاده از دنیای مجازی استفاده می کنند. در این مطلب پست از وبلاگ عارف رایانه به ترفندهایی برای جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل اشاره میکنیم.

ترفندهایی برای جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل

برای جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل چند مورد زیر را چک کنید تا متوجه شوید عیب و ایراد از چیست .

1. یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر قطع شدن وایفای موبایل، استفاده از برنامه های کاهش مصرف باتری است. این برنامه ها انواع شبکه های موبایل را هنگام قفل شدن صفحه نمایش خاموش می کند تا باتری کم تر مصرف شود.

اگر خیلی علاقه دارید از این برنامه ها استفاده کنید در تنظیمات برنامه وارد شوید و گزینه خاموش کردن وایرلس را در آن غیر فعال کنید. مشکل قطع شدن وایفای موبایل, قطع و وصل شدن وایفای موبایل, قطع شدن وایفای گوشی ,قطع شدن وای فای موبایل, قطع شدن وای فای گوشی , جلوگیری از قطع شدن وای فای موبایل , جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل

2. یکی دیگر از عوامل قطع شدن وای فای موبایل فعال بودن Power Save خود گوشی موبایل است . به گزارش وبلاگ عارف رایانه بعضی از شرکت های تولید کننده گوشی موبایل برنامه ای را در گوشی خود قرار داده اند که تقریبا همان کار برنامه های مدیریت مصرف باتری را انجام می دهند. دقت کنید این گزینه بیشتر زمانی فعال میشود که درصد باتری شما زیر 15% برسد. میتوانید وارد این بخش شده و گزینه خاموش کردن وایرلس را غیر فعال کنید.

3. یکی دیگر از موارد موثر بر قطع شدن وای فای موبایل در تنظیمات داخل وایرلس است. برای چک کردن این کار وارد تنظیمات وایرلس شوید، گزینه Advanced را انتخاب کنید تا صفحه تنظیمات پیشرفته باز شود.آموزش کار با ماشین حساب مهندسی و دکمه ها را مطالعه کنید.

در این مرحله در صفحه باز شده دقت کنید گزینه Keep Wi-Fi On During Sleep بر روی Always تنظیم شده باشد. این کار زمانی که گوشی شما به حالت Sleep رفته باشد اتصال وایرلس گوشی را قطع نخواهد کرد. علت قطع شدن وایفای موبایل, قطع و وصل شدن وایفای موبایل, قطع شدن وایفای گوشی ,قطع شدن وای فای موبایل, قطع شدن وای فای گوشی , جلوگیری از قطع شدن وای فای موبایل , جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل

قطع شدن وایفای موبایل 1
قطع شدن وایفای موبایل 1
جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل 2
جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل 2

4. فعال کردن تایمر برای قطع و وصل شدن وایرلس تنظیم دیگری است که ممکن است سبب قطع شدن وایفای موبایل شود. این گزینه به خودی خود فعال نیست ولی ممکن است که به صورت اتفاقی فعال شده باشد.

برای غیر فعال کردن ان از قسمت تنظیمات پیشرفته وایرلس بررسی کنید گزینه Wi-Fi Timer غیر فعال باشد.

جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل 3
جلوگیری از قطع شدن وایفای موبایل 3

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *