یکشنبه 25 فوریه 2024

اموزش ساخت ایمیل جدید در یاهو yahoo

ساخت ایمیل در یاهو برای همه رایگان هست . اکثر کاربران فضای مجازی حتما به یک ایمیل یاهو نیاز دارند . برای ساخت ایمیل جدید در یاهو مراحل زیر را انجام دهید . ساخت ایمیل جدید

اموزش ساخت ایمیل جدید در یاهو یا ایمیل یاهو

1. در اولین مرحله برای ساخت ایدی یاهو باید به آدرس mail.yahoo.com بروید.

2. به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، در مرحله دوم بعد از اینکه  صفحه ایمیل یاهو کاملا باز شد، بر روی دکمه آبی رنگ Create New Account که بالا سمت راست صفحه قرار دارد کلیک نمایید.

ساخت ایمیل جدید 1
ساخت ایمیل جدید 1

3. در مرحله سوم برای ساختن ایمیل یاهو پس از کلیک بر روی دکمه !Sign up for Yahoo (یا لینک Sign Up) شما به صفحه ای هدایت می شوید که باید مشخصات خود را با دقت در بخشهای مربوط وارد کنید. این اطلاعات را به یاد بسپارید .

– در بخش اول نام و نام خانوادگی را در قسمت های First Name و Last Name

– در قسمت Yahoo Username باید نام کاربری صحیح وارد کنید اگر چند لحظه صبر کنید یاهو یه شما چند نام کاربری پیشنهاد می کند که می توانید آنها را انتخاب کنید. سعی کنید نامی با معنی انتخاب کنید که به خاطر سپردن آن کار دشواری نباشد. اگر عبارت قرمز شد یعنی تکراری است.

– در بخش Password هم بایدیک پسورد یا  کلمه عبور صحیح وارد کنید. در فرم جدید ثبت نام یاهو باید حتماً کلمه عبور بین 8 تا 32 کاراکتر (حرف) داشته باشد، حتماً شامل هم حروف کوچک و هم حروف بزرگ باشد و حتماً باید شامل اعداد هم باشد.

– در بخش بعدی برای ساخت ایمیل شما باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا یاهو برای شما یک کد ارسال کند. در بین این کشور ها کشور ایران را انتخاب کنید. و در کادر جلوی آن شماره تلفن همراه خود را وارد کنید .

ساخت ایمیل جدید
ساختن ایمیل جدید

– در بخش بعدی (Birthday) تاریخ تولد خود را به میلادی انتخاب نمایید .

– در بخش بعدی جنسیت خود را انتخاب کنید (Male به معنی مرد و Female به معنی زن است – یا به ترتیب مذکر و مونث)

– (این مرحله اختیاری است و می توانید انجام ندهید!) در قسمت آخر می توانید یک شماره تلفن همراه دیگر به همان صورتی که شماره تلفن همراه اول را وارد کردید وارد کنید. در قسمت Relationship هم می توانید عبارت Friend را وارد کنید.

– در این مرحله بر روی دکمه Create Account کلیک کنید. اگر قسمتی از فرم را اشتباه پر کرده باشید، در همان صفحه میمانید و پیغام خطایی روبروی قسمت مربوطه به شما داده می شود، آن قسمت را اصلاح کنید. اگر با پیغام خطایی مواجه نشوید، به مرحله بعدمیروید.

ساخت ایمیل جدید
ساختن ایمیل جدید

– در این مرحله باید کد امنیتی که در تصویر می بینید را در کادر وارد کنید تا کار به اتمام برسد .

– حالا به صفحه تبریک برده می شود که بالای صفحه به شما تبریک گفته است (Congratulations). بر روی دکمه Click Here To Start … که پایین صفحه قرار دارد کلیک بکنید.  کار شما تمام شد .

ساخت ایمیل جدید
ساخت ایمیل جدید

اکنون ایمیل شما ساخته شد و شما دارای یک ایمیل یاهو هستید . موفق باشید .

ساخت ایمیل جدید ,ساخت ایمیل در یاهو جدید ,ساخت ایمیل در گوگل ,ساخت ایمیل در یاهو فارسی , ساخت ایمیل یاهو,ساخت ایمیل در گوگل, ساخت yahoo , ساخت ایمیل در yahoo

About

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *