پنج شنبه 20 شهریور 1399
خانه / شبکه و اینترنت / اموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر و جستجوگر

اموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر و جستجوگر

ثبت سایت در گوگل وبمستر کار چندان سختی نیست . ثبت سایت در گوگل وبمستر سبب می شود که گوگل به وجود سایت شما پی ببرد . طبق امار بدست امده حدود 80 درصد بازدید کل سایت های جهان از گوگل هست و اگر شما سایتتان را در گوگل وبمستر ثبت کنید ،100% بازدید سایتتان بالا می رود.  ثبت سایت در گوگل وبمستر خیلی خیلی مهم است و بسیاری از افراد هستند که سایت زدند ، اما بخاطر ثبت نکردن سایت در گوگل وبسمتر بازدید چندانی نداشتند و این کار را رها کردند . بنابراین ثبت کردن سایت در گوگل وبمستر یکی از مهمترین بعد های سئو برای سایت شماست . اگر مطالب زیر را مطالعه کنید براحتی میتوانید این کار را انجام دهید .

اگر برای این کار gmail ندارید یک جیمیل مناسب هم ایجاد کنید و در برگه دیگری از گوگل وارد جیمیلتان شوید.

آموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر

در اولین مرحله برای ثبت سایت در گوگل وبمستر باید به صفحه اول گوگل وبمستر بروید.

ادرس سایت ان google.com/webmasters است. سپس بر روی گزینه Sign in to Webmaster Tools کلیک کنید.

ثبت سایت در گوگل وبمستر
           ثبت کردن سایت در گوگل وبمستر

 اگه قبلا وارد Gmail شخصی تان شده باشید صفحه زیر ظاهر نخواهد شد و مستقیم به گوگل وبمستر وارد می شوید . اما اگر وارد gmail نشده باشید صفحه زیر برایتان باز می شود و باید مشخصات جیمیلتان را وارد کنید .

ثبت سایت در گوگل وبمستر

                  ثبت کردن سایت در گوگل وبمستر

اموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر , اموزش تصویری ثبت سایت در گوگل وبمستر, آموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر , ثبت کردن سایت در گوگل وبمستر, ثبت سایت در گوگل , افزایش بازدید سایت ,

به گزارش وبلاگ عارف رایانه ، اکنون  وارد پنل مدیریت گوگل وبمستر خواهید شد. در اینجا بر روی گزینه ADD a SITE کلیک نمایید. در مرحله بعد پنجره ای برایتان باز خواهد شد که در انجا باید آدرس سایت مورد نظرتان را  با www وارد کنید ( آدرس سایت با www یا بدون www  ). به عنوان مثال www.blog.arefrayaneh.com . سپس گزینه Continue  را انتخاب کنید .

ثبت سایت در گوگل وبمستر
                      ثبت سایت در گوگل وبمستر

در صفحه جدیدی که ظاهر می شود گوگل از ما میخواهد که سایت را تایید کنیم . برای اینکار چندین راه وجود دارد. یکی از  ساده ترین و بهترین راهها اینست که بر روی لینک مشخص شده در تصویر زیر کلیک کنید .بعد از این کار یک فایل HTML دانلود میشود. کافیست  آن فایل HTML را روی پنل هاست سایتتان در قسمت public_Html آپلود کنید. در مرحله بعد گزینه Verify را بزنید تا تایید شدن سایتتان به اتمام برسد .

ثبت سایت در گوگل وبمستر
                ثبت سایت در گوگل وبمستر

با انجام مراحل بالا سایتتان در گوگل وبسمتر ثبت می شود . در نتیجه گوگل شما را خواهد شناخت و بازدیدتان بالا میرود .

****************

عناوین پیشنهادی :

درباره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *